Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior kasmakla hatamı ettim?

Nomorerogues

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 6 aydır 70 lvl yapıp şu an full mercilies ve vindicator-gladiator topladığım warriorumla oynuyorum. Charımı çok seviyorum fakat bir çok clasa karşı fazla mücadele edemeden ölüyorum! Özellikle roguele çok canımı sıkmya başaldı. Trinketi doğru zamanda kullanmama (Kidney shot) over poveri üst üste vurmama rağmen özellikle cheat death anlarında ölüyorum. Aldığım damageler inanılmaz boyutlarda plate ve 11 k armorum 12 k hp olmasına rağmen boyle durumum :( Mage ve SP leri saymıyorum bile direk gg yim. Cidden soğudum oyundan hatta beceriksiz biriyim diye düşünmeye başladım! Sizce bu durum warriorun şu anki durumundanmı kaynaklanıyor yoksa benim noob bir player olmamdanmı? Bir sürü videosunu izlediğim (mydie, Pat swifty vs... ) Warriorlardan sonra bu durumda olmak moralimi çok bozdu. WoW u bırakmayı bile düşünür hale geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anlamadığım taraf warlock arkadaşım 500 resilence yaptı ve soul linki var benden çok dayanıyor + damageside kötü değil. Arena olayına gelince denedim bir kaç hafta 1600 den yukarı çıkamadık (disc prist arkla) Druid bulmak falan cok zor benim için, aslına bakarsanız arenada nedense çekmiyor beni. Başınızı ağrıttım kusura bakmayın ama çok dolmuşum :(
Sosyal ağlarda paylaş

eşit gearlı rogue u kesmenin püf noktası :
trinketi stun için değil kitelamak için kullanmak .
hamstringi üstünden eksik etmeyip evasion açtığında fearlayıp
uzaklaşıcaksın, interceptle giriceksin stunda evade edemediginden iki giydirip tekrar uzayıp 15 yard etrafında döneceksin,
evasion bittimi tekrar gir cheat death de tekrar açıl trinketle , tekrar intercept.
gerçi gnome oldugum için benim için çok kolay bu, dwarfa da kolay taurene de kolay. ayrıca evet warrior arkasında healer oldugu vakit dograr, healer dedigim disc priest degil ama sana yaramaz o, pala/druid bul. healerini intervene ,intercept, disarm ile koru oda seni 15 kişi kesicek kadar heallesin.
2v2 arena druid bul dal her türlü 2k yaparsın diyen belli ki warrior oynamamış. o iş yalan onu geç. onun senle alakası yok
onun druidle alakası var.

ama rogue a kesilebilirsin, iyi shadow prieste, iyi SL lock a, iyi elem sham a . iyi BM huntera , bunlara karşı yenilmen doğal şaşırma.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kafamda bi canlandırdım da hiç rogue a yenildigimi ahtırlamıyorum eşit şartlarda ve lagsızken.
şöyle bi yazayım ne yaptıgımı kafamda canlandırarak ordan bişiler çıkar.

zerker rage basıp def stance de bekliyorum. 3-5 saniye içinde çıkıyor . dövüyor biraz cheapshotlayıp, kidney shotlaıp biraz daha dövüyor(second wind den o esnada hp alıyorum) tahminen 10% kaybetmiş enrage olmuş şekilde çıkıyorum stundan direk piercing howl basıp zerker stance e geçiyorum. biz düz bi ms , 60% kalıyor direk evasion + sprint basıp böyle enteresan bi şekilde etrafımda dönme çabalarına giriyor. sanırım o an heyecan yapıyor falan, bütün tuşlara spamlıyor ki daha çok vurabilsin. herneyse piercing howl, intim shout basıyorum, o çıkasıya kadar direk escape artist, açılıp intercept , bir düz ms daha, kaldı 15-30% hp, piercing howl stundan çıkamadan tekrar uzaklaşıyorum, mal mal bakıyoru sonra bi throw sıyırtıyor , o sırada tekrar yanaşıyosun zaten evasion bitmiş oluyor, blind atıp bandaj deniyor trinketi kullanıp execute ediyosun, öyle peşinde geziyosun 3-5 saniye cheat death bitiyor, geberip kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:
dövüyor biraz cheapshotlayıp, kidney shotlaıp biraz daha dövüyor(second wind den o esnada hp alıyorum) tahminen 10% kaybetmiş enrage olmuş şekilde çıkıyorum stundan

Toplam 10 saniye süren stunda %10 hp kaybediyorsan rogue yumrukla falan vuruyordur sana. evet def stance ve second wind'e rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

warrior gerçekten iyidir. reflexlerin olması lazım. diğer birçok class'ın aksine 1 durum karşısında her zaman 1den çok seçeneği vardır.

Oynayıp alışman zaman alır. Resilience kas bol bol. kasarken de gidip boss kesme. sağda solda adam bul kesmeye çalış yılmadan
Sosyal ağlarda paylaş

Leira said:
warrior gerçekten iyidir. reflexlerin olması lazım. diğer birçok class'ın aksine 1 durum karşısında her zaman 1den çok seçeneği vardır.

Oynayıp alışman zaman alır. Resilience kas bol bol. kasarken de gidip boss kesme. sağda solda adam bul kesmeye çalış yılmadan

The-, eye of the tiiiiger!

:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior'un en gereksiz ability'si rend sadece rogue'lar için işe yarar durumda şu anda :) Demo Shout ve Rend rogue üstünde olduğu sürece hem sana az vuracak hemde bleed dmg'den ötürü kaçamayacaktır. Ayrıca daha çok vurayım diye berserker stance'de durmana gerek yok. Def stance'de kalarak makul dmg vurup az dmg yiyerek kesebilirsin. Ama yinede küçük bir hatırlatma Lvl 60 iken rogue'lar kolay kolay warrior'lara saldırmazdı. Artık ortalama bir rogue bile çok yetenekli bir warrior'a kök söktürebiliyor. Sende bir sorun yok merak etme. Zaten yeni patch ile Cheat Death ability'leri nerflenecek Rogue'ların. Ama şunu da unutmaki Eskiden Mage,Lock kesemeyen warrior'lar çok rahat alabiliyor onları. Blizzard'ın denge anlayışı herkes herkesi kesebilir değil, her class farklı class'ı kesebilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru söze ne denirki. Bende zamanında gnome warr oynadığım için pek problem etmiyordum rogue'ları. Birde yeri gelmişken sorayım warrior için hep axe var aklımda %45 lere kadar çıkarmıştım crit olayını axe ile. Herkeş de bi mace sword sevdasıdır gidiyor. Şimdiye kadar hiç mace yada sword kullanmadım nedir + veya - si bu iki silahın?

Unutmadan Rogue'la duel ediyorsan 1-0 önde başlıyorsun demektir bu neden? Çünkü karşıda bir rogue olduğunu biliyorsundur. Ona göre önlemini al al eline bi kalkan öyle bekle genci =) illaki kanser olucaktır bi yerde...

Düşük cümle editi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...