Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid kasarken ağlamalar

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Canım fazla gidiyo ya, öyle bi sorun yaşamaya başladım. L35 şu anda karakter ve henüz 34 iken Desolace'ta Thunder Axe Fortress'taki humanoidlerin iki tanesi üstüme geldiğinde bile baya zorlandım, ki onlar 31-32-33. level moblar hep. Hatta ilk defa öyle ölmüş oldum tu topiği açtıktan sonra (mob keserken tabi, ?? dragonkine ölüşüm hariç :P)
Acaba diyorum, geardan dolayı mı. Çok kötü zira. Yani görseniz eminim gülersiniz. Hatta Prospector's Sash vardı en son, siz düşünün artık sdjhfgdfg
Neyse, demem o ki, hangi instancelara akayım, hangi mobları farmlayayım da adam gibi bi gear olsun? AH kullanma 2. planda çünkü para yok adam gibi :P
Şu anki gear şöyle: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Silvermoon&n=Selgesel
Sosyal ağlarda paylaş

Druid lvl atlarken en az item dependant sınıflardan biri. Silahın önemi yok statlar pek bişey değiştirmiyor. Gidip instancelarda zaman kaybettiğine değmez, questlerini yap sonra bi daha girme. Itemların iyi değil ama iyi item stamina dışında bişey değiştirmeyecek zaten.

Lvl 34te şöyle olsun talentların http://www.wowhead.com/?talent=0ZVGMsfr

Stealth ol ravagela aç sonra claw claw, mob health yaklaşık %35te falan ferocious bite. İlla 5 combo olsun diye bekleme fb için, 3te 4te falan at.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman, level aralığına gelince her instance'a birer defa, olmadı ikişer defa girersem levelımın gerisinde kalmaz itemlar o kadar.
Mob keserken de şöyle ilerliyorum genelde:
prowl->ravage, rake, claw, rip, rake, claw, claw, ferocious bite, adam hala ölmemişse aynılarını tekrar. Talent saolsun, arada bi bunlar critledi mi 2x combo point geliyo, onlar da rahatlatıyo baya.
İyi bari ya, şimdilik sorunum para gibi gözüküyo da o da halloluyo gibi. Spider's Silk'in stackini normal fiyatının %16'sına satan, Elixir of Defense'in stackini de normalin %30'una satanlar sağolsun, ucuza maledip Toughened Leather Gloves'un tanesini 15g'den sattıkça kalkınırım artık ahjdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

prowl->ravage, rake, claw, rip, rake, claw, claw, ferocious bite

Ahah abi naaptın sen hiç rip kasmana gerek yok. Hatta özellikle rip atma çok gereksiz lvl atlarken. Rake de atma, energy/damage olarak çok verimsiz bi skill onu da kullanma. Claw claw claw diye git mangle açılana kadar. Ve eğer 5 comboya gelene kadar mob ölmüyorsa 5ten önce finisher kullanma.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohoo abi demek ki daha öğrenicek BAYA şey var, sırf az energy yiyo ve dot diye atıyodum rake ve rip'i. Atmıyorum nan bundan sora fgjhf
Harbi çok teşekkürler bu arada kaç sayfa yazı döndü ya.

Edit: Abi oha, karakteri yanlış kasmak varmış ya. Of çok imba oldu şu an mesela, sırf rake ve rip kullanmadan baya arttı DPS. Vay anasını sayın seyirciler
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Kartan said:
Dworgian said:
druidlerin ağlayan tek türü ı pvp yapmaya çalışan ferallerdir ^^
WotLK'de bayağı değişecek bu olay,çok süper talentlar geliyor

dogru.

ama ben nolcagını söyliyim.

"omg! nerf droods. omg drood can silence me. omg drood can slow me down. omg drood can disease me" "NERF THEM FFS"

ve 1 2 haftalık all class qq sonrasında

wotlk 1. patch:

druid hede hödö decreased, hede hödö removed hede hödö changed

lol
Haha haklısın aslında ^^

Ama feral druid olarak slowdur,cc dispelidir vs hakkımız artık.Bu expda da bozulmasa bari.

Evet. şimdi 10dan geriye sayacağım, birileri cyclone+root+travel form neyinize yetmiyor söylemlerine başlayacak....
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bir çok karakteri kasmaya çalışıyorum, ama mana kullanıpta sorun yaşamadığım tek class druid.. Cat formda mob larla dalaşırken zaten mana doluyor... Ama bende bir şeyden şikayetçiyim, shapeshifting le movement impairing effects den kurtulmam gerekiyor ama çoğu zaman olmuyor bu !
Sosyal ağlarda paylaş

En sonunda bugün 59. seviyeye ulaşıp Outland'e adımımı attım. Ve ilk işim feral'den balance spec'e geçiş yapmak oldu.

Yalnız bu seviyede olmama rağmen feci bir şekilde mana sıkıntısı çekiyorum. Acaba +dmg item sahibi olmadığımdan filan mı yoksa daha başka bir olayı mı var bunun?
Sosyal ağlarda paylaş

bir yerden sonra çok kasıntı oluyor 70 teki kadar olmasa da.

düşük seviyeler değil de , ortalara geldiğinde fark belirginleşiyor. ölmüyorsun ama karşındakini öldürene kadar da yıllar geçiyor. sık sık grup bulabileceksen resto ol bence, yoksa +heal int vs itemlarından oluşan bir seti de hazır tut yanında, o şekilde heallersin.

ha sen feralsin seni almam diyen varsa da onun salaklığı olur, raid veya heroic yapmıyorsunuz sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...