Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"15M Euro sokağa atıldı"

Xo

Öne çıkan mesajlar

Herkese iyi öğlenler,

Tek tek yazılanları okuduktan sonra bu yorumu yapma ihtiyacı duyduğumu öncelikle belirtmeliyim.

Bir yazarı okuma yada okumama gibi bir özgürlüğümüz varken, bir yazarın fikirlerine katılma yada katılmama gibi bir özgürlüğümüz varken, eleştirilerimiz kişiliği ile, davranış biçimleri ile gibi şahsa özel noktalara taşıyarak yapmamızı bir türlü anlamıyorum.

Gelelim transfer ile ilgili yoruma, ben şahsen Hıncal Uluç'un görüşüne katılmıyorum.

1990 yılından beri iş yaşamında olan ve bu iş yaşımının 4 yılını işe alım süreçlerinde çalışmış ve yöneticiliği yapmış birisi olarak, kıçı kırık bir pozisyona çalışan seçerken bile bazen aylarca değerlendirme de kaldığımızı bildiğimden, 15 Milyon € gibi toplam bir maliyete çıkacak bir iş anlaşmasında günlük yada haftalık gibi anlık kararların olmayacağını her iki tarafında detaylı değerlendirme yaptığını düşnüyorum. Kimse forma şansı bulamayacağı bir klübe gitmeyeceği gibi, hiçbir klüp'te oynatmayacağı oyuncuyu almak istemez. En azından bu durum bu ülke için 2000'lerden sonra bu şekilde değişmiş durumdadır.

Futbol'un spor olma özelliğinin yanına eklenen ticari durumu ve hatta sporun önüne geçen ticari önceliği nedeni ile yapıaln bir yatırımın bu kadar mesnetsiz olabilme şansı kalmamıştır. Zaten fifa ve uefa nezhinde görülen davalara baktığınızda bu mesneti yakalayamamış takım ve oyuncuları rahatlıkla görebilirsiniz.

işte bu yukarıda yazdığım gerekçeler nedeni ile Hıncal'ın "bu yazısına" katılmıyorum. Kendisi Hıncal olduğu, yada sarı-kırmızı gözlükleri var diye yada vs gibi nedenler ile değil.

Kumadam
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe bugüne kadar Anadolu'dan gelen bütün yıldızları öğüten bir takım

ahah bu doğru tespit işte.
Bide bide Emre gene iyi oyuncudur yani kötü transfer deil o kadar para etmez belki o doğru, Hıncal Uluç değişik tabi yorumları taraflı ve yavşakça gelebilir ama ciddi bi yazardı,yani ''ahah hıncal kim ya,hıncal yazdıysa okunmaz'' falan tarzı yorumlarıda anlamak mumkun diil, coğunuzun babasının yaşı kadar adamın gazetecilik hayatı var saygı duymak lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oynayamayacağı bir takıma kimsenin gitmemesi olayına inanmıyorum.

Öyle olsa, yeterli güçteki kadro sahibi takıma oyuncu gelmez. Ki geliyor.

Neyse, kadro'da rotasyon sağlandığı sürece, bence gayet güzel çıkar oynarlar.. Maldonado da oynar, Emre de oynar.

Şampiyonlar ligi maçları geliyor yakında, çekersin aurelio'yu dinlenmeye oynatırsın bir başkası hop hafta içi çakarsın aurelio'yu süper orta saha olur sana..

Bir çok alternatifi olan bir transfer bu.

Sol kanatta sıkıntı yaşanıyor, roberto sakattı vedersondu uğurdu dağıldı sol kanat bir ara ( bence gene iyiydi ama.. ). Alır orda oynatırsın, olmadı ortaya çekersin..

Emre iyi bir oyuncu. Bu bilinen bir şey.
İnişler çıkışlar olur.

Mühim olan Fenerbahçe'nin Emre'yi ne kadar verimle kullanacağıdır. Onu da ilerleyen günlerde görürüz, çok değil 20-22 gün sonra Fenerbahçe Şl'deki ilk maçına çıkıcak, ordaki kadro'da görürüz, kim oynuyor kim oynamıyor vs..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...