Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Marveloth said:
Kimseyi tehdit ettigim yok. Gerek de yok. Arkadasimin resmi ile alay edildi, Buda bana burdaki her insanin resmini kullanma hakki tanir.

Zaten resmi kullanip dalganizi gecip ucuzlastiniz, bide üste cikmaya calismayin bosuna. Umarim bi yetkili sikayetime kulak verir.

bu mantığına göre, sen benim arkadaşımın fotoğrafını çeşitli platformlarda kullanmak ile tehdit ettin, bu da burdaki her insana seni dövme hakkını tanır.

edit: düşük cümle
Sosyal ağlarda paylaş

Anlayan anladi. Daniela benim cok yakin bi arkadasimdir. Resmi kullanilip ucuz bi espriye malzeme edildi. Kimi begenip begenmedigizini sormadim ben zaten, Takilma amacli baslayan bu sohbet sonunda boka sardi. Her topicte oldugu gibi. Ama bu fazla ucuz oldu. Size tek söyleyecegim, Yaptiginiz basitligin aynisini bende yapabilecek kabiligete sahibim. Tartisma sevip sevmemezlik bir kenara, gercekten 'ucuz' oldugunu söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:
irinim, yalan dünya, her şey bomboş:/

çirkinlikten bileklerimi kesmeye gidiyorum ben. elveda...

n'olur hit alsın bu mesaj reslendim ben kie diye geri geleyim çirkin mirkin. n'oluuuuur :/

6 yaşından beri metal dinliyorum, ben bile bu kadar asi olamadım. haklı davanda arkandayım beybeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sly-One said:
bu mantığına göre, sen benim arkadaşımın fotoğrafını çeşitli platformlarda kullanmak ile tehdit ettin, bu da burdaki her insana seni dövme hakkını tanır.

farkindaysan muhatap bile almiyorum arkadasim, bu konuyu özelden halledebilirsin. Gercekten kavga etmek isteyen adam özelden yolunu yordamini cizer.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
Marveloth said:
Arkadasimin resmi ile alay edildi, Buda bana burdaki her insanin resmini kullanma hakki tanir.

bu nası bi sebep-sonuç ilişkisidir ya?

sesli güldüm normal alt grupların üzerinden oluşturulan kosetler kendince bir bölüm grubu oluşturur, bu da bana ginalyi kullanma hakkı veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Sly-One said:

farkindaysan muhatap bile almiyorum arkadasim, bu konuyu özelden halledebilirsin. Gercekten kavga etmek isteyen adam özelden yolunu yordamini cizer.

Ben kavga etmek istemiyorum, hakkımız var diyorum. Arkadaşlarımın kavga etme hakkına laf edersen seni çok platformlarda kavga ettiririm.
Ona göre.
Son sözümdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Sly-One said:

Aslanım, hatırladıgım kadarıyla Sly benim yapımda bi insan olması gerek. kavga da hiç şansın yok , sakin ol, alttan al derim =)
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
Marveloth said:
Anlayan anladi. Daniela benim cok yakin bi arkadasimdir. Resmi kullanilip ucuz bi espriye malzeme edildi.

dayı biz bilgisayarına girip de c:/windows/system32/karılar klasöründen mi çektik fotoyu? ul etmeyeydin alalaa..

adam da buradaki pati kızlarının yolladığı resimleri alıcam diyor euhas. aynı şey senin dediğin ile.

konuya çok derin girmemekle dynun'ın postu çok anlamsız ve ucuzdu, haklı bile olsanız davanızda o seviyeye inmek çok ucuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
ginaly said:
Marveloth said:
Anlayan anladi. Daniela benim cok yakin bi arkadasimdir. Resmi kullanilip ucuz bi espriye malzeme edildi.

dayı biz bilgisayarına girip de c:/windows/system32/karılar klasöründen mi çektik fotoyu? ul etmeyeydin alalaa..

adam da buradaki pati kızlarının yolladığı resimleri alıcam diyor euhas. aynı şey senin dediğin ile.

alabilir zaten yav ona bişey demiyoruz ki. herkes biliyo zaten internete salınan bi fotonun halka açık olacağını. bunu bilerek foto koyuyoz buraya. tepki de gelebileceği biliniyor, çirkin de denir, güzel de, maymun da. kimse buna alınganlık yapmıyor ki, zaten yorum alınıyor. ya da kimse ulan şunun fotosunu sağda solda dağıtayım demiyor ki. dağıtacak olan varsa da zaten gizli yapar bu işi. böyle bi potansiyel boktanlık da herzaman mevcut. bunun da hepimiz farkındayız.
oha abi wot kastım senin yüzünden sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...