Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

axedice said:
Yeterince dramatik olmamış sanki. Hani batman&robin göndermesini anladık sallamadık, şimdi iyice zorlamışsın. Halbüki gavurların deyişiyle "subtle" devam etsen daha etkili olurdu.

- anladınız mı? ben seni hayatta öpmem demek istedim nası? hehe anladınız mı?

- hıhı
Sosyal ağlarda paylaş

amacım yanlış anlaşılmış sanırım gayet açık şekilde ne için resimleri koyduğumu söyledim he sen ya da siz yanlış anladıysanız bnm sorunum değil pardon da sadece burda bu şekilde anlaşılacak diye de giyim tarzımı değiştirebileceğimi sanmıyorum öyle birşey düşünmem de beni bilen bilir tanıyan tanır bu şekilde bi yorumda bulunman beni gerçekten üzdü amacımım dediğin gibi birşey olsaydı emin ol çok daha açık fotolarım var onları koyardım ama siz herşeyi dalgaya aldığınız için doğru düzgün sorduğum bişeyi bile bu yöne çekebiliosunuz helal olsun
Sosyal ağlarda paylaş

obsesifik said:
amacım yanlış anlaşılmış sanırım gayet açık şekilde ne için resimleri koyduğumu söyledim he sen ya da siz yanlış anladıysanız bnm sorunum değil pardon da sadece burda bu şekilde anlaşılacak diye de giyim tarzımı değiştirebileceğimi sanmıyorum öyle birşey düşünmem de beni bilen bilir tanıyan tanır bu şekilde bi yorumda bulunman beni gerçekten üzdü amacımım dediğin gibi birşey olsaydı emin ol çok daha açık fotolarım var onları koyardım ama siz herşeyi dalgaya aldığınız için doğru düzgün sorduğum bişeyi bile bu yöne çekebiliosunuz helal olsun

noktalama işaretleri guzel şeylerdir, kullanmalisin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...