Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

donnie darko nun sitesi ile ilgili

regulus

Öne çıkan mesajlar

level 3 te they made me do it bölümünde kaza araştırması yapan iki adamın uçağın seri no su ile ilgili yaptıüı muhabbet sonrası adam orda mısın hello? falan diyor.
sonra da time is up donnie yazıyor ve başka birşey yapamıyorum
ne yapmam gerekli bilen varmı[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

ben de okudum da tepede sitesi ile ilgili yazmasam oyun anlatıyorum sanacaklar
adamlar site yapmış valla
hadi kaldım orda öyle yok mu yardım eden[signature][hline]Aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru,diğeri ise gökteki yıldızları görür. Frederick Langbridge
Sosyal ağlarda paylaş

ben o siteden hiç bir halt anlamamıştım..[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
İcq yönetimi Mastericq sahipleri 25 haneye kadar icq dağıtcaklarını bununda icqnun ortamını dağıtcağını belirttiler
-coLdwind-, 13 February 2004 00:17 tarihinde demiş ki:
mumi the sucker
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehe

süper..
sitelerin FAQları cheatleri felan da çıktı..[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
İcq yönetimi Mastericq sahipleri 25 haneye kadar icq dağıtcaklarını bununda icqnun ortamını dağıtcağını belirttiler
-coLdwind-, 13 February 2004 00:17 tarihinde demiş ki:
mumi the sucker
Sosyal ağlarda paylaş

Donnie Darko yu yani filmi tam olarak çözebilmiş biri varmı?
Varsa banada anlatsın kaç kere izledim hala soru işaretleri var
hayatımın filmi diebilirim ama[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
No lol! Yes gyy (gülmekten yere yatmak)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...