Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yasa Tanımaz Devlet

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

ben gülüom nuk sahsen sacma sapan elestiri(elestiri bile sayilmicak sacmalikta seyler) yazmak icinmi burdasin diesim geldi durumun gidisinden fedaykinin nickğiyle yada actigi topiclerle bi alip veremedin varsa bakmassin okumassin baska konuya gecersin hayret bisi? ben bu yaziyi okuduguma gayet sevindim.. sahsen.. osmanli konusuna lafim yohk exodusun laflarinin bi kısmına katilio olsamda.. gecmiş ders almak ve geleceğe daha iyi bakmak icindir kanımca.. kökümüz 1bin senecik eskiye uzansada shu anki halimiz cok komik gelio.. birilerinin(ab/abd etc) kıcında dolanan bitler gibi olmak
abye abdye daha cok para dilenen arsiz dilenciler gibiyiz
komik olan bu dilenerek alinan paralarin kat kat fazla sekilde geri ödenecek olması heheh
sen git adamlarin her bi yerlerini yala sona yüzde bilmem kac faizle borc al sona gel ülkene bizzzz abdennnnnnnnnn abd'dennn shu kadar borc aldik o kadar yalaklanmamızdan sornaa die övün :) seviom bizim hükümetleri eksiksiz hepsi aynı boku yiyo.. nese konu daalmasin siyasete de girmmiim yasak filan[hline]".. And The Tides Of Darkness Swept Over The World.."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...