Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

verdiğiniz elektriğe kafam girsin!

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

elektrik kesildi az önce, hızlıca gitti geldi iki kez. bilgisyara bişey olmadı güç kaynağı var. tabi elektrik gidince ben kapattım bilgisyarı. neyse geldi elektirk. açtı ff i. adres bara paticik yazdım. domain momain diye bişey çıktı. paticik kapandı sandım bi an. bi baktım ttnetin sayfası. adsl kullanıcı adını kontrol et diyo. anaa dedim heralde routerın rom sıfırlandı. girdim şifreleri yazdım. normal gezmeye başladım. son emule ü açtım. lan favori sörvırlarıma girmiyo. filtered diyo sie diyo. loga bi baktım ANAAAAM! low id olmuşuz. ananıııı dedim benim port ayarları da gitmiş. şimdiiii...
ben kastım hemen emule ü hallettim. ama ben bin tane şey için port açmıştım. şimdi bunlar için bi daha mı kasıcam? tedaaaaaaaaaaaaaş! adam yolla onlara açtırıcam portları. allahın dombilileri siziiii
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Cumartesi günü, İstanbul'un göbeği Şişli'de, yaklaşık 17 saat elektriğimiz yoktu bizim.

Buzdolabının içinde ne varsa gitti yani, bir de bu yönden düşün..

Bunun şikayet edilebileceği ve şikayetin ciddiye alınabileceği bir yer var mıdır acaba?

ben de merak ediyorum. adamların yüzünden belki kimilerinin 2 milyarlık aletleri patlıyordur.
mahkemeye falan verilebiliyo mu acaba?
habersiz elektrik kesintilerine hayır
Sosyal ağlarda paylaş

Benim elektrik voltaj dalgalanmasından bi sefer PSU'm gitti, 120 liraya mal oldu. Yine ben ucuza kurtardım, dedemlerin kombisi bozuldu voltaj dalgalanmasından 2 sefer, garanti de yapmadı kendileri para vermek zorunda kaldılar. En sonunda dalgalanmayı fark edince regülatör aldılar.

Bu oln 10 sene önce falan, düşün verdiğimiz parayı.

He bi de elektriğe yüzde 20 zam geldi ya, laptopu şarjdan kullanıyorum artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
o tedaş yüzünden monitörümdem oluyodum. 350yl bi tarafıma giriyodu az daha da şansım vardı 20ytl ile kurtuldum.
kafam değil her şeyim girsin size.

Yarışmaya Bursa'dan katılıyorum, sayı ile tam 11 kez monitörüm arızalandı, 3 monitör değiştirdim elektrik dalgalanmaları yüzünden. 11 kez arızalanan monitöre verdiğim para ile -her seferinde besleme ünitesi gg- iki tane lcd alırdım heralde.

CRT lan bi de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...