Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

caddebostan yakınında kim var (caddebostan da oluyo : p )?

di

Öne çıkan mesajlar

Yav bi kerecik gelseniz olmaz mı kırmayın nilep kardeşinizi :(

Sevmiyorum ben sahili keş dolu. Geçen gidişimde 3 tane otçuyla muhabbet ettim, biri ot yaktı. 2 tane de tinerci dadandı da otçular iyi kafaya alıyo onları kurtulduk. Ama sonuçta ya keş ya tinerci. Hem rahat oturmak varken neden çimde oturup sırtımı ağrıtayım ki :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere spidee ile North Shield mıdır nedir oraya gittik, birer 30'luk Budweiser içtik: 24 lira.
Bir daha da gitmem herhangi bir bara caddede. 10 dakikalık yürüme mesafemde belki 20 tane bar var ama binerim dolmuşa Kadıköy'e giderim, hem ucuza içerim ne içeceksem, hem de adam gibi müzik çalar.

O sebeple bana aga Benzin'e akıyoruz bu gece diye gelirseniz ben akmam, peşin söyleyeyim.

Kahve içilecekse olur ama, her yerde içiyorum kahve sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Griswold said:
Bir kere spidee ile North Shield mıdır nedir oraya gittik, birer 30'luk Budweiser içtik: 24 lira.
Bir daha da gitmem herhangi bir bara caddede. 10 dakikalık yürüme mesafemde belki 20 tane bar var ama binerim dolmuşa Kadıköy'e giderim, hem ucuza içerim ne içeceksem, hem de adam gibi müzik çalar.

O sebeple bana aga Benzin'e akıyoruz bu gece diye gelirseniz ben akmam, peşin söyleyeyim.

Kahve içilecekse olur ama, her yerde içiyorum kahve sdf.

abi sahile inilir be hiç olmasa . kadıköy kadıköy insan bıkıo bir süre sonra .yani kadıköy barlarıyla cadde biralarının pek de farkı yok gibi yani fiyat olarak . north shield falan tabi ayrı .

abi bir gün paralanın vapianoya falan gidelim. güzel yerler.ama böyle şık olcaz yakışıklı olcaz havamız olcak asfaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...