Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

birinden beklemeyeceğin davranışı görmek..

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

fenaymış, Davranışı, yapanı söylemeyeceğim ama gerçekten fenaymış, Baı şeyleri, kişileri aklınızda "bunu yapmaz" şeklinde biçimlendirdiyseniz ve öyle ya da böyle o kişi onu yaptıysa kötü hissediyor bi an insan, ama herşeyi anlatıp hislerinizi onunla paylaşınca rahatlıyosunuz gibi, öyle işte
Sosyal ağlarda paylaş

önyargı değil, yani olay sigara ile ilgili sadece şunu diyiim, ve kişiyle sigara hakkında uzun uzun konuştuk, öyle böyle bahsettik, aklımda o insan sigaradan hoşlanmayan, işi olmayan biri olarak kalmış, kalmış derken, yani konuştuk, sigara sevmeyen bi insan konuşması yaptı resmen,o insan ilk ve son olarak bi kez sigarayı denemiş az önce, yani beklemezdim, belki son olması için ilk kez denemesi gerekiridi ama, önceki konuşmalarımızla bağdaştıramadım yine de
Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır, olay içip içmmesi değil, sigara hakkında kötü düşünmeyen bi insan olarak tanısaydım koymazdı, sigara içip içmemei değil olay, ki içmiyor, sadece 1 kez 1 çekimlik denemiş, sevmemiş, nefret etmiş tabi, ama olay o değil

olay, kişilerin kafanızdaki profillerinin bi kısmının da olsa yıkılması
Sosyal ağlarda paylaş

Heh,

tüm beklemediğin ve yaptığı sigara olsa keşke.

benim başıma neler geldi dostum bir bilsen.

En basitinden en samimi arkadaşım kankam, sıra arkadaşım hem de 6 senelik..

Gerçi ben durumu öğrendiğimde üzerinden epey zaman geçmişti.

Koymuştu evet.

Ama kendisine sorduğumda, üzgün bir hal ile yalan söylemeden bana dosdoğru konuştuğu için, 10 senelik kankamdır, dostumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...