Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Black_Hand said:

chat bar kaldırılabiliyor mu? nessaf ın da ss lerine bakarken dikkatimi çekti. interfacede tek canımı sıkan ayrıntı oldu diebilirim şimdilik. lütfen gizlenebiliyor olsun. ne güzeldi tab tusu d2 de

yeni bi chat yokken otomatik gizleniyo kendisi
Sosyal ağlarda paylaş

-Nae said:

-Nae said:

Bu crafting için gerekli scrollar nerden düşüyor? Craft edilen itemlerin kalitesi şuan ki level için gayet iyi görünüyor eğer ilerleyen levellarda da bu şekilde olacaksa çok iyimiş yanılıyor muyum?

o zaman?

Crafting scrolları nightmare'den itibaren düşmeye başlıyor.
Normal'de Blacksmith'i L5'e kadar sadece gold vererek train ediyorsun, L5'e geçmek için scroll istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir uzun soluklu betaların ardından diablo 3'ün betası ortaokulda Gameshow dergisinin verdiği demo oyunları hatırlattı.

bünye bi oturuşta saatlerce oynamaya alışmış da olcak ki. çok az geldi beta contenti.

mephisto run yapar gibi leoric run yaparsan ancak level atlarsın o da bi yerden sora kesmedi.

çok sevinmiştim invite ı görünce
Sosyal ağlarda paylaş

Eski bir sistemim var ama minimum gereksinimler tutuyor gibi. Mooege ile test etme imkanım oldu işte vs. ama bazı ability'lerde en az 5-10 defa kullanmak gerekiyor oyunun takılmaması için, ben de emulator server olduğuna yormak istiyorum.

Demem o ki, forumda beta hala devam ediyor ve girişi olup kullanmayan biri var ise -bir dönem paylaşan bir arkadaş vardı sanırım- en azından 15-20 dakika önizleme tadında, mooege'de olan sorun oradan mı yoksa makinadan mı görmek amacıyla beta arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

beklerken vakit gecsin diye arkadaslarla d2 oynamaya basladik, az once yeminimi bozdum be ilk defa D3 gameplay videosu izledim. Galiba uyuyamicam. Bu kadar kotu oldugunu bilmiyordum, aglamak geldi icimden hakikaten. Oysa o kadar guvenmistim bu oyuna...

Nedir seni "bu kadar kotu oldugunu bilmiyodum" dedirten cok merak ettim dogrusu...Yoksa gene cok renkli olmus cok parlak olmus konusumu geliyor OMG :D
Sosyal ağlarda paylaş

@gyu: renkli olmus falan konusunu tekrar tekrar canlandirmicam. bu tartismalar ciktiginda inanmak istemiyordum, rainbow falan filan abartildigini dusunuyordum ancak benim asabimi bozan sey oyundaki gorsel efektler. Ornegin barbar'in slashlarinin neon gibi surekli parlamasi. veya yaratiklarin uzerinde cikan dmg sayilari vs. Diablo 2 de ne guzel hpsi olurdu mobun, direk ordan gorurduk, sayiyla falan cok isimiz olmazdi. Neden yine oyunu matematige dokup theorycraft'in dibine vurdurmaya calisiolar anlamadim. Pot olayinin olmamasi zaten garip gelmisti (yeni ve degisik olmasina bisey demiyorum ancak Diablo serisinde olmazsa olmaz yeri olan bi unsurdu), Gold coinlerin ustunden gecince toplaniyor olmasi vs. bunlar hep bana bi platform oyunu havasi hissettirdi.

Tedirginim, gercekten uyuyamadim, kabus falan gordum. Beta'yi yalayip yutmus bir allahin kulu Combat textlin, o efektlerin, ortalikta cikan *SNARED* gibi Asya kokulu aksyon mesajlarinin kapanip acilabilir oldugunu soylesin lutfen...
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

Diablo 2 de ne guzel hpsi olurdu mobun, direk ordan gorurduk, sayiyla falan cok isimiz olmazdi. Neden yine oyunu matematige dokup theorycraft'in dibine vurdurmaya calisiolar anlamadim.

diablo2'de de vardı baya matematik aslında. sen bilmiyordun/kullanmıyordun/görmüyordun demek yoktu demek değil.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bu cevabin gelecegini bildigimden onceden hazirlamistim cevabini;

vardi d2 de matematik diyenler olacaktir elbette, ama bu sekilde wow veya diger mmo larda oldugu gibi bir combat text eklenmesi oyunun havasini degistirmis. hosuma gitmedi. d2'de matematik yoktu derken kastim insanlari sartlamiyordu. sayi gormek insanlari bunun hesabini yapmaya kosulluyor bir noktadan sonra. dogal olarak. yok iste neden 300 cikmadi da 248 cikti gibi suhallere yoneltiyor. bir anlamda goz gormeyince gonul dayaniyordu casual olmaya, simdi yine onun bunun hesabini yaptiracaklar diye soyledim.

sen burdan alirsin bilmedigim/kullanmadigim/gormedigim ama olan matematikle olan ilgili elestirimi. yanlis kelimelerle anlatmisim demekki, buyur sana detayli fikrim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...