Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Ya yapılan şeyi göremeyecek kadar kör müsünüz yoksa sadece standart bir hater mısnız onu çözmeye çalışıyorum. Oyunda otomatikman bir minimum price olacak her item için. O değerin altına inmeye çalışırsanız bu kesintiler yüzünden elinize bir halt geçmeyecek. Bu şimdi kötümü yani size göre?

Bir itemin para kazandıran min değeri 10 dolarken ve ben kalkıp oraya 10 dolara o itemi koymuşken, sabah kalktığımda altımda 500 tane 4 dolar, 300 tane 5 dolardan item görmiyecem işte.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Oyunda otomatikman bir minimum price olacak her item için. O değerin altına inmeye çalışırsanız bu kesintiler yüzünden elinize bir halt geçmeyecek.

bunun neresini sevdiniz onu da ben anlamadım (ha internette item toplayıp satmışlığım yok o yüzden pek bilmem bu işleri). adamlar sattığınız şeyden para alıyor, onun yerine bu bedellerin toplamı kadar bir minimum satış fiyatı limiti koysalar olmuyo muydu? resmen nasipleniyolar bence
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda bulduğunuz ve 10 dolardan satabileceğiniz bir item var. AH ye gidiyorsunuz bu itemi AH ye koyup 10 dolar kazanacaksınız ve parayı dışar aktarmak istemediğiniz için direk 8 dolar kazanacaksınız.

Ama bu sistem yok ve siz itemi AH ye koymak için gidiyorsunuz çinlinin biri 1 doladan 50 tane koymuş, geçmiş olsun artık o itemi vendora satabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya eğlenmek için oynadığımız oyunu kumar gibi bişeye çeviriyorlar, direk nakit parayı cebinizden alıyorlar zikindirik item için. Hala daha savunuyorsunuz ne var bunda diye, ulan ne ocaklar yıkar bu oyun bu yöntemle be.

Artı vergi neyim alınacak mı bu Blizzin yapacağı AH satışından??
Valla maliyeye şikayet ederim ben bu Blizzortu, adam gibi şube açsın Türkiye'de ve TR kredi kartlarından ödenen miktarların vergisini versin okaaa
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Oyunda bulduğunuz ve 10 dolardan satabileceğiniz bir item var. AH ye gidiyorsunuz bu itemi AH ye koyup 10 dolar kazanacaksınız ve parayı dışar aktarmak istemediğiniz için direk 8 dolar kazanacaksınız.

Ama bu sistem yok ve siz itemi AH ye koymak için gidiyorsunuz çinlinin biri 1 doladan 50 tane koymuş, geçmiş olsun artık o itemi vendora satabilirsiniz.

Abi diyorum işte blizzard parayı hüpletmek yerine minimum limit koysun? ne bileyim 5 dolar ya da 10 dolar. Yani 2 dolar kesintisi yapacağına 3 dolar alt limit koysun. Senin dediğin de çözüm değil ki. makul bir insan olarak sen onu oraya 10 dolara koyacaksın çinli gelip yine 2.50 dolara 50 tane koycak. Yine sen kaybetcen çinli ve blizzard kazancak.

herifler bariz "olm bu çinliler acayip item satıyo biz bunların hepsine 2 dolar kesinti koysak bi senede parayı kırarız" kafasındalar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

baştan bu satış işi saçma zaten ondaki hataları gidermeye çalışmak yökü yamalamaya çalışmak gibi bişey. boşa uğraşma kaldır gitsin diablo 1 gibi olsun sunucularda güzel güzel keyifli keyifli oynayalım yeni insanalar tanıyalım falan. olayı para kazanma yarışına çevirmesinler dostluk ve arkadaşlık kazansın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Ya eğlenmek için oynadığımız oyunu kumar gibi bişeye çeviriyorlar, direk nakit parayı cebinizden alıyorlar zikindirik item için. Hala daha savunuyorsunuz ne var bunda diye, ulan ne ocaklar yıkar bu oyun bu yöntemle be.

Artı vergi neyim alınacak mı bu Blizzin yapacağı AH satışından??
Valla maliyeye şikayet ederim ben bu Blizzortu, adam gibi şube açsın Türkiye'de ve TR kredi kartlarından ödenen miktarların vergisini versin okaaa

şu yapılırsa yalnız engellenebilir diablo 3 türkiye'de. youtube da bu yüzden baya kapalı kaldı. türkiye'den para kazanmaya başlarsa böyle sistemli satış yaparak flan bi tane maliye bakanlığındaki müdürün insafına kalır her şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...