Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Snake said:

türkiyede güvenilir, müşterisine sadık, eline ulaşacak malın sayısını bilen, ce pre-order yapan elle tutulur bi site gösterebilirsen siparişimi veririm.

Starcraft 2 CE'yi D&R'dan sipariş etmiştim. Adamlar ellerine gelecek stoğu biliyorlardı, stok dolunca sitedeki ön siparişi kapadılar.Ertesi gün CE elimde idi.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

nası görünmüyo ya?!

http://www.amazon.com/Diablo-III-Collectors-Pc/dp/B0050SZC5U/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1322074208&sr=8-1

Valla aradim cikmadi. Hani Diablo 3 kulakliklara kadar gezdim goremediydim arada. =)

edit : co.uk'e bakmisim ben o zamana kadar TR'den cikmis olurum diye dusunerekten.
Sosyal ağlarda paylaş

En son çıkan Starcraft 2 'yi inceleyelim.

Resmi açıklama: 3 Mayıs 2010; Çıkış Tarihi : 27 Temmuz 2010 ; arada 80 gün gibi bir fark var.

Diyelim ki 30 kasım 2011'de diablo'nun 15.yıl dönümünde açıkladılar çıkış tarihini; bu da 21 şubat'a denk geliyor.

Yani oyununun çıkış tarihi 30 kasım ve ya aralık içinde açıklanmazsa. Mart- Nisan çıkışı çok daha olası.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WalMart says February 7, 2012.

UberGizmo cites Amazon France with a February 17th release date.

amazon.de said:

Yesterday, we informed you about Diablo III’s new release date being March 31st 2012. Now we have updated information from the developer, saying they won’t make this new projection either. Diablo III is now scheduled to release within the 2nd quarter of 2012, so we pushed the estimated release date back to June 30th 2012.

Sorry for the confusion, thanks for your understanding, we’ll mail to you about the updated release date again soon, will make sure you have it the day it becomes available, yadda yadda ….
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...