Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

http://www.gumruk.gov.tr/tr-TR/emevzuat/Kanunlar/G%C3%BCmr%C3%BCkler%20Genel%20M%C3%BCd%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BC/Mevzuat%20ve%20H.%20%C4%B0l%20%20%C5%9Eube%20M%C3%BCd%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BC/4458%20Say%C4%B1l%C4%B1%20G%C3%BCmr%C3%BCk%20Kanunu.doc

ctrl-f yapıp euro yazında çıkan ilk yer.
Sosyal ağlarda paylaş

son 6 ay icinde mevzuat 3 kere degisti adfadsf

guncel olmayan seylerle gelmeyin bosuna yani

bi 150 dediler
bi ayda bir limti koyduk dediler
bi 100 e geri dusurucez soylentisi cikti
son 75 idi

gumruk mustesarligindaki zat-i muhterem beyfendiler gece uykularinda gorup bugun birdaha degistirmis bile olabilirler lol, gumruk mevzuatinin zirt port degismesi bile ayri bir rezalet iken son 6 ayda 3 kere degismesi direk skandal

allah zeval vermesin hukumetimize ne diyim
bole yasayi yapip koyuyosun iste bulut, birileri cekio filan sonra
cok takmayin kafayi siyirirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

kabul tarihinin 1999 olması bişi değiştirmiyo. paso edit geçiyo zaten devlet bütün kanunlara. devletin sitesinden anca bunu bulabildim. geçerli olmayan bi yazıyı oraya koycaklarını zannetmiyorum. amazondan ce preorder siparişimi verdim. bizimkiler vergi koysa bile giderim vergimi veririm pakedimi alırım. pek sorun diil benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

"Ürün bedeli 75 eurodan az olan ürünler gümrük vergilerinden muaftır ve gümrüksüz olarak adresinize kadar gelir. Örneğin 70 euroluk bir ürünü satın alıp 20 euro kargo öderseniz, ürüne ödediğiniz tutar 75 euroyu geçmediği için hiçbir gümrük vergisi ödemeden adresinize kadar gelir."

şu anda 75 euro 100 dolardan 5-6 lira daha fazla ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...