Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

statların gitmesinin götüreceği tek şey
OBAA LEVEL UP CAN BÜYÜ DOLDU +1 STR +2 DEX +2 VİT HADİ DEVAM duygusunu azaltabilecek olması

tabi d3 de level atlayınca ghost pulse misali ekrana bişeyler gelir ZIBAUUUV YOU HAVE GROWN STRONGER falan derse bi kayıp olmaz

ne stat konusunda ne skill konusunda oyuncu seçimi diye birşey yoktu kimse kimseyi kandırmasın
Sosyal ağlarda paylaş

en azından ulan şöyle yapsam nasıl olur böyle yapsam nasıl olur diye farklı buildler deniyorduk. ve o optimumlar denenerek oyuncular tarafından bulundu. ve ona kafa yorması bile keyifliydi.

yoksa diablo 2'nin manuelde yazmıyordu barbarda şu kadar str gerisi vita hacııı diye.

adamlar farklı statlar vererek farklı tarz buildler yapabilmeyi teşfik edebilirlerdi. ama casuallaştırmışlar oyunu. konsollara çıksa şu oyun HEP KONSOL BEBELERİ YÜZÜNDEN diye dışkı atardı yarınız.
Sosyal ağlarda paylaş

alıntı diye öm mi attın bana asdf

o dediğin sadece ilk karakterde olur
hatta ilk karakterde de sonra spenders remorse yaşarsın ULAN BARBARA ENERJİ VERMİYCEKTİK YANLIŞ YAPTIK diye

bide 5 karaktere 5 farklı kaynak mekaniği koymuşlar zaten
sadece STR DEX VİT baya komik olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca genel olarak diablo 2'de de yoktu düşüncesi hakim.

abi o diablo 2'ydi bu 3. bunun daha gelişmiş bi oyun olması lazım onda yoktuysa buna koysunlar o zaman. 2 dede yoktu abi zaten no problem eheh kafası çok yanlış bence. diablo 2 yi alıp aynen yeni oyun motoruyla yapsalar kimse ses etmicek sanki.

@kaede: önce seni alıntıladım sonra seni alıntıladığım kısmı sildim ama sana genede gitmiş öm heralde sori.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 5 tane farklı kaynak mekaniği var
hatta büyük ihtimal her exp 1-2 karakter geldikçe o da artıcak

direk veya dolaylı yoldan hepsinin sağdaki topunu eşit/dengeli etkiliyecek bir stat koymak imkansıza yakın olur. onu bir aradan çıkaralım

geriye kalıcak str dex vit (aklıma diablo gibi hns oyuna ekliyebileceğimiz bir stat gelmiyor)

bu 3 statla bir casterı customize ettiğini düşünebiliyormusun ?
bana saçma geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

şimdi 5 tane farklı kaynak mekaniği var
hatta büyük ihtimal her exp 1-2 karakter geldikçe o da artıcak

direk veya dolaylı yoldan hepsinin sağdaki topunu eşit/dengeli etkiliyecek bir stat koymak imkansıza yakın olur. onu bir aradan çıkaralım

geriye kalıcak str dex vit (aklıma diablo gibi hns oyuna ekliyebileceğimiz bir stat gelmiyor)

bu 3 statla bir casterı customize ettiğini düşünebiliyormusun ?
bana saçma geliyor

doğru diyosun. özellikle caster olayına katılıyorum.
stat olayı çokta bişey etkilemez esasen ama benim hoşuma gidiyordu onları hesaplamak uğraşmak acaba farklı değişik bi build yapabilir miyim diye düşünmek. eminim böyle baya oyuncu vardır. keşke kaldırmasalarmış şunu kaldırmalarının sağlayacağı tek avantaj oyunu oynayacak 10 yaşındaki çocuğun oyundan alacağı keyfi arttıracak olmasıdır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:
doğru diyosun. özellikle caster olayına katılıyorum.
stat olayı çokta bişey etkilemez esasen ama benim hoşuma gidiyordu onları hesaplamak uğraşmak acaba farklı değişik bi build yapabilir miyim diye düşünmek. eminim böyle baya oyuncu vardır. keşke kaldırmasalarmış şunu kaldırmalarının sağlayacağı tek avantaj oyunu oynayacak 10 yaşındaki çocuğun oyundan alacağı keyfi arttıracak olmasıdır diye düşünüyorum.

aktif olarak kullanılabilecek skill sayısını az tutup geniş skill havuzu vermek eminim daha büyük customisation yelpazesi sağlar

gönül ister ki statda olsun skillde olsun hatta demon's souls kıvamında strden fazla dexten etkilenen melee silahlar, faithden dmgı artan hammerlar falan olsun

benim kişisel görüşüm bu oyunun odağını kaydırır. güzel ama farklı bir güzel yapar diabloyu

blizardın düşüncesi pfft uğraştığımıza değmez. daha sade daha cilalanmış oyun yaparız daha zengin oluruz
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere eski tayfa icin yapilmiyor oyunlar artik new age ne versen ok l2p hf np.

Sc2 den sonra yillardir beklenilen oyun modunda girmem Diabloya.Bu kadar tirsak bir oyun yapim firmasi yok o kadar tecruben var wowda vs...yani biraz esnek yap diablo 3 ugrasalim itemiydi statiydi talentiydi, yine basit yine basit...Basitlikden ilerside quantum teknolojisi istemiyoruz yani lol.. konsolcu olsun blizz hic bir farki yok.

Uzun sure battlenetde oynadim ve katiliyorum arkadaslarin yazdigina o kadarda esnek degild i ve stat konusuda ayri konu ama diablo 2 de yaratilan karakter buildleri minimum pozisyonda yaratildi,blizzin bir sey yaptigi yok yarisi heba olan skill treeden birseyler cikarildi yapildi o buildler ve geneli pvp icin idi.Gerci tank barbarian iyi gidiyordu hellde.

Gordugumuz gibi yine ayni tas ayni hamam olacak, germeyin bosuna kendinizi oturur oynariz saracak gibiyse hep beraber battle netde oynariz baktik sarmardi gg der birakiriz problem degil yani beni kizdiran Blizzardin bu kadar tirsak yaraticilikdan uzak bir oyun firmasi haline burunmesi he markettingde haklarini yemem,community cryda da yemem onun disinda fak of please.
Sosyal ağlarda paylaş

%99 ihtimal herkes aynı rünleri kullanacak, diablo 4'te rünler kaldırılınca da burada "zaten hep aynı rünleri kullanıyorduk, gereksizdi" denecek.

bizim yerimize karar versin şirket işte, ne gerek var statmış, talentmış. sunucu istatistiklerden baksınlar en çok oynanan build ve sınıf neyse onu koysunlar sadece oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...