Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Gamasutra'dan Rob Pardo açıklaması;

said:
“We always do the standard answer, ‘when it’s ready.’ When we actually announce a release date, that’s because we know we can hit it. Typically nowadays we announce release dates around three or four months before the game comes out. We’ve already said that we’re working hard to get to this year, but it’s going to be tough.”
Sosyal ağlarda paylaş

bu rünleri cartları curtları anlatam adam bu hafta dedi zaten işte değiştirdik skilleri deniycek insanlar blizzconda bakalımfalan dediydi.

ha sen direk bu ay betamı bekliyodun? olmaz öle bişi. acarlar beta aplicationlaı bu ay. wave wave invitelar gelir 1-2 ayada acılır işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

bu rünleri cartları curtları anlatam adam bu hafta dedi zaten işte değiştirdik skilleri deniycek insanlar blizzconda bakalımfalan dediydi.

işin traji komik kısmı var birde, 17-18 ağustostaki gamesconda blizzcon'2010 demosu konacak diablo 3'ün. oyun tamamen değişti sistemleri vs.si , adamlar çıkarmayacakları oyunun demousunu millete oynatacaklar gamescon'da
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma şey geldi warcraft 3 ü bekliyorduk o zamanlar hangi dergi vardı gameshow mu neydi. oyuun adventure olarak çıkacağı bildirildi. thrall ın çizgi film şeklinde yüzünü hatırlıyorum. aradan yıllar geçti ben üniye girdim oyun çat diye strateji olarak çıktı. kısacası adamların ne yapacağı çok da belli olmuyor .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...