Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

yaparlar kesin. eğer bu sözüme güvenip mac alırsan ve dIII mac versiyonu yapmazsa diye, tazminat bedelini karşılamak üzere günde 25 kuruş ayıracağım fonu şu an itibariyle başlatıyorum. dIII çıkana kadar günde 25 kuruş high end bir pc bedelini karşılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

ama asıl soru neden mac.

güzel soru.

şimdi efenim 92den beri bilgisayar kullanıyorum, hep de pc kullandım. daha gençken problem diildi virüs olsun, program çökmesi olsun, disk yırtılması olsun, fan bilmem nesi olsun...
fekat artık zurnanın zırt dediği yerdeyim. stabil, zart zurt servise gitmek istemeyen, kodum mu çalışan, bana laga luga yapmayan bir makinem olsun, mutlu mesut geçineyim gideyim istiyorum.
eskiden hardware'den anlardım, artık yetişemiyorum, dolayısıyla makineye ram takalım, yok fanını yenileyelim filan oldu mu geriliyorum fena halde, bir sürü de paralar veriyorum en ufak problemde götürüp servise verdiğim için.
velhasıl rabbime sordum mac al kurtul dedi.

fekat eski gamer yanım "acaba?" diyor, "bu aletler oyunlardan ziyade facebookla çetle çutla alakası olan kişiler için, ben ise -tamam sizin kadar diilim ama- bunun bi gıdım da olsa üstü sayılırım beyav"
konu özetle böyle (ay ben buna bi thread açiym bi ara yea..)
imac'in içine vindovz koysam çalıştırır diye öğrendim ama yukarı mesajlarda geçen "çalıştırır" vs. "oynanır" denkleminin neresinde kalacağımı merak ediyorum.

edik: aaa mum'un mesajda varmış zaten. heyyo galiba. *ürkek heyyo*
ben bi ne makine alsam threadi açiym bi ara, cüce kıllandırdı beni :P
Sosyal ağlarda paylaş

benb seyi anlamıyorum, yıllardır pc kullnırım, yanı 2 yılda bir bi upg yapıyorum o kadar. hiç öyle dertlerim olmadı ram tak bilmemen tak falan diye. senede bir bi sorun cıkar o kadar.

mac kullanırkende cıkıyodu aynı sorunlar, hatta macos cöktüğü için save etmediğim iş kaybım daha ock olabilir.

neyse konu diablo.
Sosyal ağlarda paylaş

cüceye katılıyorum.

1 yılda ya da 6 ayda bir bilgisayarımın açılmamak gibi problemleri olur, o da bir şekilde çözülür yeni parça falan takmadan. hiç anlayamıyorum böyle zart zurt bozulan insanları ama şans meselesi sanırım. bazılarının şansı tutmuyor. misal bir arkadaşım ne zaman bilgisayar parçası alsa kesinlikle bozuk çıkıyor ve gidip değiştiriyoruz.

istisnasız

2 gün önce monitör aldık adama samsung 22 inç. tutma ayağının ayar kısmı bozuk çıktı monitör sallanıyor dıngıl dıngıl öne arkaya. ayar mayar yapamıyorsun.

şansla alakalı olsa gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...