Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

said:
Blizzard'ın efsanevi RPG oyun serisi Diablo'nun son üyesi ''Diablo III'' için ön siparişler Gamestop.com sitesi üzerinden alınmaya başlandı. Kopya oyun alım-satımını önlemek için başlanan ön sipariş sistemi ile oyunu en erken elde edip oynayanlardan biri olabilirsiniz. BURAYA tıklayarak oyunu yaklaşık 60$'a sipariş edebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Gangren said:
Nihilum, Blizzard'dan biraz farklı ama :p

niye ki onlar da en az blizzard calısanları kadar nolifer değil mi :) bence oyle, hatta daha bile fazladır. blizzard'dakiler bir meslek edinmis sonucta, nihilum ve benzerleri tam bir anti-yasam grubu asddfs. gerci az para goturmuyolar ama yine de degmez eheh.

Sonucta firstleri yine blizzardin degil mi?

Content yapildiginda deneniyordur bosslar 25man kesilebilirligini olcmek icin. Neferian doneminde boyle bi geyik vardi, bi sure kesilemedigi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

said:
Blizzard'ın efsanevi RPG oyun serisi Diablo'nun son üyesi ''Diablo III'' için ön siparişler Gamestop.com sitesi üzerinden alınmaya başlandı. Kopya oyun alım-satımını önlemek için başlanan ön sipariş sistemi ile oyunu en erken elde edip oynayanlardan biri olabilirsiniz. BURAYA tıklayarak oyunu yaklaşık 60$'a sipariş edebilirsiniz.

yaklaşık ne la :P Kredi kartından yaklaşık tutarmı çekiyolar asda.. ayrıca 2010 sonuna diablo3 gelicekse süper.. ben 2011 sonu diye iyice umutlarımı bi kutuya koyup kaldırmıştım.

bu arada diablo 3 collectors pack alıcam. 1500TL ye kadar yolu var benm için.. (okadar olmicak tabi ama tavan limiti epey yüksek tutyorum. bana komaz)
Sosyal ağlarda paylaş

Olivies said:

toggie said:

Gangren said:
Nihilum, Blizzard'dan biraz farklı ama :p

niye ki onlar da en az blizzard calısanları kadar nolifer değil mi :) bence oyle, hatta daha bile fazladır. blizzard'dakiler bir meslek edinmis sonucta, nihilum ve benzerleri tam bir anti-yasam grubu asddfs. gerci az para goturmuyolar ama yine de degmez eheh.

Sonucta firstleri yine blizzardin degil mi?

Content yapildiginda deneniyordur bosslar 25man kesilebilirligini olcmek icin. Neferian doneminde boyle bi geyik vardi, bi sure kesilemedigi icin.

Hayır Blizzard'ın kendi ekibi var bossları denemek icin. Nihilum'a falan denetmiyolar release etmeden yani heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...