Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Single Player Oyun İstiyorum.

Holy

Öne çıkan mesajlar

Son açılan konularda göremedim ve arama yapmadım. Arama yapmamın sebebi ise yeni oyunların eski konularda olmayacağıdır.

Bana şöle güzel bir action,adventure,action-adventure ve tps tarzı oyunlardan tavsiye edebileceğiniz var mı?
En son bi gün önce bloodrayne oynıym dedim toplam 10 saatte bitti ve çok kısa geldi bana. En az 3 gün saracak kadar güzel bir kaç oyun tavsiye ederseniz sevinirim.[signature][hline]Holy
Sosyal ağlarda paylaş

star wars tarzı istemiyorum. Hatta içinde uzay olan hiçbirşey istemiyorum. Bloodrayne yarı vampir bir kadınsın ve alman generallerini öldürmeye çalışıyorsun.
Broken sword 3 nasıl bir oyun?
armed&dangerous nasıl bir oyun?
oyun yazarken türünü ve konusunu biraz açarsanız çok mutlu olurum.[signature][hline]Holy
Sosyal ağlarda paylaş

Chicago 1930 desperados , robin hut gibin ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ehh ne diyelim ki artıkın ...[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yeni sayılmaz ama hitman 2 oyna seni geceleri eğlendireceğine eminim zor sayılabilecek oyunlardan ve garfikler harika hikayede güzel hatta hitman 1 ayna diğcem ama eski diye oynamassın ama onun konusu da zorluk dereceside bir hayli iyi ayrıca grafikleride yeni çıkan birçok oyundan çok çok iyi ayrıca iki seride kısmen konu olarak bağlı birbirine.bence biran önce oyna nisanda hıtman 3 geliyo sana yardımcıda olurum
Sosyal ağlarda paylaş

Holyman kusura bakma burda kişilerin verdikleri oyunların isimleri gidip trgamer veya merlininkazanin'da araştırsan onlara ne biçim öneri yapıyorsunuz diye attığın msjların süresinden daha az sürer.Hemde oyunlar hakkında biraz bilgin olur.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlar hakkında küçük bilgiler istiyorum oynayan insanlardan. Sitelerdeki görüşleri biliyorum ama daha çok oynayan birinin oyun hakkında görüşlerini içinde bulunduran kısa yazılar istiyorum.[signature][hline]Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

grambrood ilk mesajlarıma bakarsan ilk 3 mesajımda gayet saygılı ve hatta sevgi dolu bir dil ile anlatıyorum derdimi. Birde arkadan verilen cevaplara bak. Millet hala oyun ismi derdinde.[signature][hline]Dynamick'ten bombalar ve Azmodai'de katılıyor!
su cocuk biskuvileri varya eti bebe
hastayim
bende seviyorum
Antimodes 15 şubat 2004 Pazar Saat 04:21'de Irc'de demiş ki:
ben oğlancıyım
tunca hadi
Holy

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...