Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue Tanks Illidan

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

Fiziksel damage'e immune deil ama melee vuruşlara immune, yani bir hunter patada kütede vurabilir arkadaşa (tabi onunda yüzdesi düşükte vurur yani) sonra oyunda engellenemeyen vuruşlar çatır çatır vurur. (örnek warrior overpower, grull Shatter ve Cave In vs vs)

Ama bunun dışında illdian 500.000 vuruşta yapsa biri bile isabet etmez normalde. Eğer vurdu ise özel bişey olmuştur. Ne bilim bosstan hunterın Scorpid Sting'i silinmiştir mesela 2-3 saniye için.
Sosyal ağlarda paylaş

cevirmekle falan ugrasamadim, cok heyecanliyim diablo3 geliyor.

direk c/p okudugum yerden.

avoidance

Q. No No NO! You can't add avoidance this way!

A. This is a misconception that a lot of people have tried to argue, but has been proven repeatedly through testing. The game uses a single roll table that holds all the possibilities: (dodge, parry, miss, hit, crit, crush). Avoidance gets first dibs on that roll table over hits crits and crushes. Say for example I have 80% dodge 10% parry 10% miss. The game would roll 1-100 and if it lands on 1-80 I dodge, 81-90 I parry, and 91-100 it's a miss. The actual avoidance I need is 101.8% for a raid boss, and I have enough avoidance to push hit crit and crush off the roll table.

Q. What was that cheat death that we didn't see?

A. There actually is a hidden chance to be hit (confirmed by a blizzard poster), it's just very very small and is usually a non-factor with cheat death. It doesn't give me any problems because it's less than once every boss fight from my experience and the chances of two within a minute are pretty low.

Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
sıradışı adam.
First kill kadar onemli bişi bu bence, hoş ben fırst kıll yapanların adınıda bılmıorm
kaldı ki cocuklarıma asla annatmıcam

ama ıste bole bı oyunda onemlı olunabılecek kadar onemlı

şahsen first kill'i kim yapmış 5 yıl sonra hatırlamam ama bunu hatırlarım. (:P) kill dediğini herkes yapıyor nasılsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
Suark said:
sıradışı adam.
First kill kadar onemli bişi bu bence, hoş ben fırst kıll yapanların adınıda bılmıorm
kaldı ki cocuklarıma asla annatmıcam

ama ıste bole bı oyunda onemlı olunabılecek kadar onemlı

şahsen first kill'i kim yapmış 5 yıl sonra hatırlamam ama bunu hatırlarım. (:P) kill dediğini herkes yapıyor nasılsa.

+1 katılıyorum, oyun konsepti dışında bişey yapmak daha hatırlanılabilir şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...