Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wp theme ?

di

Öne çıkan mesajlar

temanı kendin hazırlamak amelelikten öte bir şey değil.

hani ticari bir amaçla yapıyorsan tema hazırlama işini, o zaman ayrı yaparsın temaları satarsın sonra.

Ama tavsiye, ( kuracağın sistemi biraz anlatırsan ), daha rahat sunabileceğim bir şeydir.

Kendi sistemine en yakın temayı alıp, modifiyelemek, çok daha basit ve hızlı bir işlemdir. Malum hepsinde css var hepsinde php kullanılıyor...

imzadaki sitedeki temayı beğenirsen paylaşabilirim.. Yaptığım modifiyelerle değil tabiki : )
Sosyal ağlarda paylaş

Pek sevmedim Baluu. Bu arada Türkiye'de site barındırmak büyük hata olur. Çakallığın ve kazığın sonu yok altyapı yetersizlikleri sebebiyle. Dahası yaşadığın sorunun kaynağı Türkiye olmaması da değil.

Hosting konusnuda da her zaman ucuz etin yahnisi muhabbeti mevcut bu arada. Çok ucuz ya da herşey "sınırsız" -nasıl sınırsız oluyosa artık- servisler başta iyi olsa bile mutlaka patlıyor bir yerden sonra. Sunulan/Fiyat oranı olarak bütçene/gerekliliğe uygun birşeyler seçmende fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
adres bla bla blogspot felan oluyor, o yüzden sıcak bakmıyorum o tür şeylere.

Bir de herşeyiyle yönetebilmek istiyorum :D

domainname yönlendirebiliyorsun blogspot'a da.. o hizmeti var.

yönetim babında da bayağı bir kolaylık sağlıyor tabii ama kendinin host etmesiyle kıyaslanamaz. doğrusu ne yapacağına bağlı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...