Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 Final: Almanya - İspanya

Xo

Öne çıkan mesajlar

BulletRide said:
Scheriff said:
ispanya sonuna kadar hakketti
hll olsun adamlara çok güzel futbol oynadılar

almanlara hiç üzülmedim ama ballack'a yazık kardeşim kaçıncı oldu bu. kupa maçına çıkıp kaybediyor sürekli sayamadım valla ben

Almanya ile 2002'de dünya kupası finali.
Leverkusen ile 2002'de Alman kupası ve CL finali.(Ki o yıl şampiyonluğuda final gibi haftalarda kaybetmişti Leverkusen)
Chelsea ile 2007 CL finali
Şimdi de bu.

Ben saydım senin için hehe.Adam bahtsız harbi.

2002 Dünya Kupası finaline kart cezası nedeniyle çıkmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Xelee said:
iki takıma birden 3.luk kupası verilmesi sacma bence... ama 3.luk icin mac yapmak da cok anlamlı gelmio. baska da alternatif bi cozum bulamadım...

"Kupayı kazananın yarı finalde elediği 3. olacak" diye bi geyik dolaşıyodu, gerçek olsa biz 4. oluyorduk bu durumda ki hayatta üzülmezdim, Almanya kupayı almadı ya sonuncu sayılalım farketmez.

Aha bi daha yazıyorum,
Lahm'a kapak olsun Torres'in golü.
Sosyal ağlarda paylaş

İapanya'nın kazanması iyi oldu , Avrupa futbol şampiyonası ile dünya şampiyonasını kazanan takımların taktik ve oyun planı dünyanın geri kalan bir çok ülkesinde milli takım ve klüp takımları düzeyinde kopya edildiğinden önümüzdeki bir kaç yılı almanya kazanmış olsa idi abuk sabuk tat vermez maçlar izleyerek işkenceye maruz kalarak harcamak tehlikesinden kurtulduk (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

jagd said:
İapanya'nın kazanması iyi oldu , Avrupa futbol şampiyonası ile dünya şampiyonasını kazanan takımların taktik ve oyun planı dünyanın geri kalan bir çok ülkesinde milli takım ve klüp takımları düzeyinde kopya edildiğinden önümüzdeki bir kaç yılı almanya kazanmış olsa idi abuk sabuk tat vermez maçlar izleyerek işkenceye maruz kalarak harcamak tehlikesinden kurtulduk (tu)

oha ne uzun bır cumle kurmussun helal :) dediklerinde haklısın, katılıyorum sana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...