Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Rapidshare Download Kanunu

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

rapidshare'in tekelliği çoktan sona erdi ama arşivi halen diğerlerinin 50 katı falan =)

netload.in megaupload.com megashares.com uploaded.to
vs. gibi sitelerin sadece bir tanesine upload edip remote upload ile diğer sitelere aktarıyolar premium satmak maksadıyla...

yani yeni kaynak bol..

HD arşiv için tabii ki rapidshare.com almak saçmalık =)
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, rapidshare hakkında bi çok konu var yeni kuralları falan da okudum epeydir rapid acc'm kapalıydı geçen gün 3 aylık aldım gene ve günde 2.5 gb dl sınırı veriyo cıldırmak uzereyim.
10 gb olması lazım 4 de 1 limit veriyo her yeri okudum böle bişi yazmıyo 1 tane lost hd bölüm indiriorum 2.yi indiremeden limitiniz doldu diyo neden böle bi saçmalık yapıyo anlayamiyorum
benim bilmediğim bi değişiklik falan mı var?? bişeyi mi kaçırıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

bende epey savundum rapidshare i torrente karşı. ama artık yetersiz bence. tabi kim için yetersiz, oyun çeken, 720p film çeken, sürekli film çeken,sezon sezon dizi çeken adam için gereksiz. ha ne bileyim günde 1 film çekeyim, 2 bölüm dizi çekeyim diyorsan süper tabi. kaynak arama derdin yok, başkasının uploadunu bekleme derdin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
Nooluyor yahu, durduk yerde senin accountun yok dedi. Mail adresimi de yok böyle bi kayıt diye geri çevirdi.

Var mı başına böyle bi durum gelen? kullanamıyorum rapidimi hiç sebepsiz yere, nasıl çözeceğimi de bulamadım henüz.

[email protected] a mail attım bekliyorum ellerim bağlı :( çok sinir çoookk...
Sosyal ağlarda paylaş

az once premium account aldim, ardindan protection code isteyeerk protection mode a gectim. Bu esnada baska bir rapidshare account dan download etmeye devam ediyordum.

Sonra birden dl durdu ve ben rapidshare.com a gidemez oldum, hicbir sekilde siteye baglanamiyorum. Ban lendim mi ne oldu ? ne zaman protection a gectim, o anda ulasim durdu. Var mi fikri olan ?

acaba ip ban mi yedim alakasiz bir sekilde ? kablonet uyesiyim, nasil ip degisirim , ne kadar offline kalmam lazim degismesi icin mesela ?
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük 2.66 aylık 80 evet.

TrafficShare parayla alınan, zamanla artmayan, ama kotayı aşmadığın sürece de eksilmeyen birşey. 100GB'si 10€ almak istersen. 5GB olması hiçbirşey ifade etmiyor, o 5GB'yi kullanamıyorsun çünkü, sıfır yerine öyle yazıyorlar millet "ne acaba bu" desin diye sırf.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Günlük 2.66 aylık 80 evet.

TrafficShare parayla alınan, zamanla artmayan, ama kotayı aşmadığın sürece de eksilmeyen birşey. 100GB'si 10€ almak istersen. 5GB olması hiçbirşey ifade etmiyor, o 5GB'yi kullanamıyorsun çünkü, sıfır yerine öyle yazıyorlar millet "ne acaba bu" desin diye sırf.

Teşekkürler, peki günlük kullanmadıklarımız birikiyor mu? Yoksa hergün download ettim ettim etmedim gitti durumu mu var?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
sostizm said:
Nooluyor yahu, durduk yerde senin accountun yok dedi. Mail adresimi de yok böyle bi kayıt diye geri çevirdi.

Var mı başına böyle bi durum gelen? kullanamıyorum rapidimi hiç sebepsiz yere, nasıl çözeceğimi de bulamadım henüz.

[email protected] a mail attım bekliyorum ellerim bağlı :( çok sinir çoookk...

aynı şei bana yaptılar 1 senelik almıştım... mail attım rapids'e ödememişsiniz dediler paypalden (ödemiştim)...

dispute açtım çünkü sorunu çözemedik paypal geri ödetti paramı..
Sosyal ağlarda paylaş

acayip bişi oldu, benim abonelik bitmişti 1 hafta falan önce, daha bugün yeniledim az önce ama kalan dl limit şeysi 12gb başladı direk, önceki abonelikten kalan anca 100mb mi ne vardı sonuna kadar kullanmıştım zate bitmeden.

bu ay 92 gb olmuş oldu limitim saolasın rapidim bugım yada herneyse ehu.

traffic share falanda yok zate fix 5gb daimi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...