Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imdat alt kasamıyorum!

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Dinancım;
70 levelde oturmuş bir karakter yaptıktan sonra yeni bir karakter kasabilmen için, o main karakterini tamamen ignore etmen oyuna dahi girmemen gerekki ötekine odaklanabilesin. şahsen ben mag'da druidi kasarken 1 kere bile ud rogue ile oynamadım ki rogue ile bi gireyim lan dediğim gün druidi sallamaya başladım biliyosun:D
öyle yani. ama daha önce dediğim gibi alt kasma bence dk açarsın=P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yalnız kasmayı seviyorum, yanımda birisi olunca elim ayağıma dolanıyor. Ama sırf geyik amaçlı parti kurunca çok eğlenceli oluyor lvl kasmak. Zaten ezbere biliyorum neler yapmam gerektiğini, kafamı başka bir yere verince bir bakıyorum 3-4 lvl atlamışım :P . Bu konuda ventrilo vs. de çok faydalı tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

us illidanda hunter kastım ilk charımdı gecemi gündüzümü verdim 12gün played time la 70ledim sonra gearlandım s1 oldum s3 baltamı aldım soketledim enchledim süperim lan ben oldum ama içimde druud oynamak vardı arada arada onuda kasıyordum.tam 5v5 arena başladım ilk haftamı tamamladım 3v3ede girecek olduk , druudum lvl33e gelmiş ve hızlı bir şekilde lvllanıyordu ki bir eots sırasında bi ark eu serverlarına geçme firkini gazladı. hadi sil baştan eu-outland.oturduk konuştuk kendimizce setuplar yaptık ve bana rogue düştü.başladım oynamaya,lvl 29-30 oldu yaz geldi kan kaynar oldu , oyuna bakamaz oldum.aradan 1-2 ay geçti hadi hoppa BL realmine geçiyorz,düzgün pvp guildimiz olcak,imba olcaz yakacaz yıkacaz verdiler gazı oraya geçtik.Geçmesine geçtik de ben hiç ally oynamamıştım üstüne ally sevmiyordum ama napalım kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek dedim ve aldım shamanı.
her gece hunterımla azar azar olsada honor kasıyorm kendimi tatmin ediyorm ama shamanla 1 tane bile quest yapamıyorm varsa yoksa dungeon.

kısacası çok yalnızım be atam! alt zor işmiş...
Sosyal ağlarda paylaş

canım benim alt mı kasmak istiyorsun?

Tamam dediklerimi harfiyen yap.
1-) www.google.com gir oraya WOW BOT yaz
2-) xxlider gibi bi adı vardı salak programın galiba.
3-) google aramada onun sitesi çıkar zaten. Gir oraya üye ol, üyelik adın wow daki infoyla 1 e 1 aynı olsun.
4-) botu aç sonra Wow u aç. Gir oyunda çalıştır kalk git, kız arkadaşınla gez, derslerine bak, kitap oku, balık tut :D
5-) Sonra zaten bir bakmışsın. Your account has been suspended bla bla. HAh olduda şans eseri banlanmadın. Sonraki adıma geç
6-) GM e page at. De ki "Ben de bot kullanıyorum. Oyundan baydım. Herşeyi yaptım. Böyle nolifer Grind hayatı şekli bir oyun yapmışsınız. Alt kasacam ama olmuyor." de. "Banlayın beni de"
7-) Banlandıktan sonra, D&R dan veya online olarak yeni wow accountu al.
8-) Gir karakter yaratma ekranından karakter yarat, gerzek introduction video yu izle ve başla.
9-) Daa daaa sorunların çözüldü.

Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...