Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatih Terim Gidiyor

Xo

Öne çıkan mesajlar

terim ueafa şampiyonu oldugunda ben pek hatırlamıyorum oynattığı oyundan yakınanları. tam aksıne herkes alkışlıyordu.

bugune kadar gelmiş geçmiş benım gordugum en ıyı takımı yendi arsenali penaltılarla. yenemıyorsan yenılme dıye bırsey salladı, tuttuda bu mantık. ama sonra ? adam dibe vurmaya başladı. dikkat edin sadece terim değil, futbolcular ve turk futbolu 2000 de zırve yapıp sonra her gecen gun dibe vurmaya doğru ılerledı. cunku bız kendımızı kandırdık. 4-5 senelık calısmayla dunyanın en ıyısı olduk sandık. adamlar yıllardır zırveye oynuyor. gunluk basarılar bunlar. git 2010 dunya kupasına oyna yarı fınal, gel 2012 avrupa sampıyonası fınale katıl vs vs gıbı basarıları elde edersen ancak o zaman sen iyisin demektir bu. bız bu terımle bu sekılde devam edersek gruptan bıle cıkamayız. umarım yanılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

insalar sürekli eleştirecek bişeyler buluyor bu hayatta, haklı çıkarsa ben demiştim, haksız çıkarsa da keşkeben hep yanılsam der çıkar işin içinden..ama eleştirlen sürekli bunlarla yıpranır. şurda birine hayır sana katılmıyorum desen adam adamın burnu kanıyor sinirden sayfalarca bişeyler yazıyor, adamın kariyeri belli başarılarla dolu genede yerden yere vuruluyor, hiç bişeyine bişey uyduramsalar hareketleri antipatik diyorlar..

ronaldo manu ya ilk gittiği sene oynadığı futbol vasattı ama sevirciler her ayağına top alıp birininüstüne gittiğinde adamı alkışlayıp heycanlandırdılar, adamı sürekli motive ettiler daha da ileri gitmek için zorladılar ve admınkumaşı kaliteliydi başardı.. bizde ise herhangi biri bir başlangıç yapacak olsun daha gelmeden yerden yerlere vuruyorlar, başarızlığı için dular ediyorlar sayfa sayfa yazılar yazıyorlar.. yapma diyince birileri azcık eleştiriye açık olun.. kardeşim eleştiri neden yapılır nasıl yapılır ne amçla yapılır sen önce bunu bir öğren sonrasını konuş..

burda fatih öle fatih böle, hadi biz geçtim kıçındaki tüyler ağarmış iyice huysuzlaşmış türk futbolunun yada basınının duayenleri(?!) durdukları yerden sölemedikleri yapmadıkları şey yok.. kardeşim adam egolu bir adam, 60 yaşına gelmiş sen gazetende iki tane yazı yazdın die akşam ettiğin dualar tuttu takım kötü sonuç aldı diye değişecek değil.. adm bir görev verilmiş ona güvenilmiş, görevini öle yada böle başarıyla yerine geitrmiş hala adamı tartışıyorlar..

semih öle semih böle diyip durudurlar sezon boyunca, kaldıramdıkları kıçlarıyla, futbol topuna bir kere bile vurmadan adamı yerden yere vurdular öle böle bin atne yorum.. adam turnuvada maçları döndürdü durdu, fenerde takım onun sayesinde şampiyonluğa ortak oldu, hala ispanyol oyuncuyu alıncak bilem kaç milyon avro para verilecek herkez bundan acayip keyifli yazılarda gururla geliyor diye yazıyorlar.. lan elin adamı şu semihin yaptıklarını yapsa ingilterede yere göğe sığdırmazlar manşet manşet yazılar yazılır da bilmem ne...

adam ingilterede dağlara taşlara vuruyor şutu sevirci önce aahh diye bağıırıyor sonra hep berğber alkışlıyor, bizde ne ana kalır ne bacı o şut dağlara taşlara giderse.

önce adam olacaksın, sonra saygı duymayı öğreneceksin , en son adil olacaksın.. sansayon peşinde kooşup, başarılı insanların etrafında gezinen leş kargası olmayacaksın.. bunun değişik versyonları da bu forumda var, sansayon yaratan açılamalar sivri çıkışlar lol en son @ bone denedi, kız arkadaşımdan daha kötü futbol yorumlarıyla beni benden aldı paparayı da yedi.. ah türk basınında da olsa böle boş konuşanlara pirim vermeyen spor direktörleri olsa basınımızda ne güzel olacak.. gerçekten bir değil iki adım ileri gidecez..
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim in bir bildiği var eleştirmeyin. lol bumudur yani eleştirilere karşı savunma.

mükemmel savunma. emre aşık, emre belezoğlu ve tümer metin. mantıklı hiç bir açıklaması yok bunlar için. ne fatih terim in nede bir başkasının. mevlüt için birşey diyemem. adam genç oyuncudur. alırsın kadroya daha öncede birçok takımda olmuştur çıkartırsın oynatırsın büyük sorumluluk verirsin adamın karakter yapısı doğruysa vede yetenek varsa oynar ve başarılı olur. kumar değildir sonuçta.

ama saydığım 3 isim in kariyeri belli. geldikleri noktalar belli. kimse savunmasın ama emre belezoğlunu. takımın aldığı cezada çok büyük bir payı var önceden. çirkef bir futbolcu. UEFA şampiyonluğundan sonra silindi gitti. Galatasaraydayken yanında hagi vardı. akıl hocası. adam şiir gibi oynuyordu oda ona çok iyi ayak uyduruyordu ama lider özelliği yoktu. hagi den sonra yanında oynayacağı adam kalmayınca silindi gitti. kendine bakmadığından dolayı gelen sakatlıklar, şımarıklığın getirdikleri fatih hocası gibi bitmek tükenmek bilmeyen kibiri ve egosu.

hamit altıntop neden 3 maç sağ bek oynatıldı. adam saş bek oynadığı 3 maç boyunca daha maçın ilk 10dk sında orda oynayamadığı belli oluyordu. insanlar sayfa sayfa yazdı.

bir maç inat edersin oynatırsın. ozaman görürsün hatanı. 3 maç geçti aradan yumurta göte dayanınca çek maçının son 20dk sı herkezi ileri sürdü. e tabi yapacak birşeyi yok. 2-0 bitse zaten kaybedecek. bana burda kimse çıkıp çek maçı için taktik dehası müthiş değişiklikler yaptı demesin. aklı nerdeydi. ben söyliyeyim ego su aklını kapatıyordu.

bildiği birşey vardır diye savunmaya devam edin. fatih terim egosunu yenmedikçe daha çok kahroluruz. mucizelerde şanslarla seviniriz. fatih terimde çıkar mucize denen şeye inanmam der dünyada götüyle güler.
Sosyal ağlarda paylaş

yani diyorum ki kupayı alamadıktan sonra hiç bir önemi yok ne oynadığının yunanistanla dalga geçiyolar demişler biz kupayı alalımda nereleriyle istiyolarsa geçsinler umrumda olmaz italya senelerce katletti futbolu beraberliklerle final oynadı kupa aldı ama onlar şu an dünya devi iyi oynayan türkiye değil fatih terimdeki bal kimsede yok..
Sosyal ağlarda paylaş

sexdrugsrocknroll said:
yani diyorum ki kupayı alamadıktan sonra hiç bir önemi yok ne oynadığının yunanistanla dalga geçiyolar demişler biz kupayı alalımda nereleriyle istiyolarsa geçsinler umrumda olmaz italya senelerce katletti futbolu beraberliklerle final oynadı kupa aldı ama onlar şu an dünya devi iyi oynayan türkiye değil fatih terimdeki bal kimsede yok..

senelerce futbolu mu katletti ? çarpılırsın benden söylemesi ...

adamlar neredeyse 2 turnuvanın 1 inde final oynayan takım. valla helal olsun nasıl yorumlarda bulunuyorsunuz ...

94 ' dunya kupası finali
00 ' avrupa kupası finali
06 ' dünya kupası finali
Sosyal ağlarda paylaş

başarılı ve yetenekli insanları motive edelim tabiki.

bugün ingiltere nerde bu şampiyonada ?

git bak bakalım o ingilizler süper alkışlar mı yapıyorlar ingiltere milli takımına..

kayboldu gitti adamlar bu turnuvada.

klüp bazında düşünmeyin olayları milli takım bu.

Sınırların para ile değil, vatandaşlık ile çizili.

Her ülke ile eşitsin, her takım ile eşitsin.

Farkları tdler yaratıyor. Td mizin de fark yaratamadığını hep beraber gördük.

Türk olan herkesten 23 kişi seçiceksin ya, en iyi 23'ü seçiceksin bu kadar olay. Ondan sonra onlardan bir takım yapıcaksın.

Terim takım mı yaptı allaanı seversen ?

Almanya maçı dışında takım felan yok ortada.

Demek ki hatalı terim.

Demek ki eksik terim.
Sosyal ağlarda paylaş

terim yıldırayı yedek kalmaması ıcın 23 kişilik kadroya seçmedim dedi, bu nasıl bir açıklama :) böyle bir açıklama yapması için bu adamın bunamış olması lazım. o zaman ilk 11 dışında geri kalan 12 kişi öylesine seçilmiş adamlar, sallamasyon. aslında doğru, çoğu adam bu takımda sallama seçilmiş gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...