Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatih Terim Gidiyor

Xo

Öne çıkan mesajlar

neyse abi, ben ciddi ciddi bişey düşünüyorsun sanmıştım post kasma konusunda geyik yapıyordum, gördüm ki oda gerçekmiş.. size Del bosque gbi adam lazım.. böle boş boş konuşup yıprattığında, gaza gelip yol verdiğinde 6 mil avroyu bayılacan..

edit: sadece bu turnuvada 850 post kasmışsın toplam 4 maçta helal olsun lol
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Almanya futbol oynamadan mac kazanınca turnuva takımı, panzer vs oluyor. Biz kazanınca bal, sans :D

sizle futbol falan tartısılmaz, hadi iyi günler.

türkiyenin ilk 3 maçıyla almanyanın bu turnuvada oynadığı maçları karşılastır cidden. aç izle. sor soruştur. kim futbol oynamamış kim sahadan silinmiş bi gör öğren.

almanyanın turnuva takımı olduğunu ben söylemiyorum. tüm dünya söylüyor. fanatikliği gözünü kör etmemiş insanlar söylüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah o isttistiği tutarken periyoduna bir baksaydın yada dur ben senin için yapııyım , o 160 tane post belki bir senede yapıldı 4 maçta yapılmadı, yani maç başına ortalama 200 post, garip deilmi..

edit kızdığım aslında sen değilsin, bir noktada kendim aslında, sen ilk yazdığım msj üstüne bişey yazdığında ciddiye alıp yazdığım için.. post kastığını anlmadım şimdide gözüne sokmaya çalışıyorum yaptığını
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:
toggie said:
Almanya futbol oynamadan mac kazanınca turnuva takımı, panzer vs oluyor. Biz kazanınca bal, sans :D

türkiyenin ilk 3 maçıyla almanyanın bu turnuvada oynadığı maçları karşılastır cidden. aç izle. sor soruştur. kim futbol oynamamış kim sahadan silinmiş bi gör öğren.

almanyanın turnuva takımı olduğunu ben söylemiyorum. tüm dünya söylüyor. fanatikliği gözünü kör etmemiş insanlar söylüyor.

sen orda bizle yaptıgı mactan bahsetmedin mi arkadasım?
adamlar 3 kere geldi 3 gol attı, bu yuzden panzerler, bu yuzden turnuva takımı bunlar demedin mi?

biz de 3 kere geldik, ceklere koyduk. turnuva takımıyız, panzeriz, aslanız, kaplanız.
Sosyal ağlarda paylaş

byzasz said:
ahahah o isttistiği tutarken periyoduna bir baksaydın yada dur ben senin için yapııyım

yahu bırak mesajı periyodu, bana bu tartışmanın amacını söyle, neden buraya çektin bu olayı ?

bu turnuvanın başından beridir böyle saçma bir tartışmaya girmedim, ve nereye varmak istediğini dahi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sen varacağın noktaya varmışın artık kasma post, orda bana anafikri ne şimdi bu yazının uzun uzun yazmışsın ama muhabetti yapıyorsun, ama amacın sadece post kasmak, ne oluyor madalya alınca onuda anlamış değilim. haketen daha saygın olduğunu mu düşünüyor insan..

bi eleşriri yapıyorsan biraz ciddi ol, bir amacın olsun adam gibi sözlerinin anlamı olsun.. eğer böle yaparsan nereye gidceğini dahi anlamadığın diyaloglara girmezsin, kısacası boş konuşma ( bu da anafikri, gene anlamazsın falan)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
mani said:
toggie said:

sen orda bizle yaptıgı mactan bahsetmedin mi arkadasım?
adamlar 3 kere geldi 3 gol attı, bu yuzden panzerler, bu yuzden turnuva takımı bunlar demedin mi?

biz de 3 kere geldik, ceklere koyduk. turnuva takımıyız, panzeriz, aslanız, kaplanız.

almanya bizim çeklere karşı oynadığımız gibi kişiliksiz oynadı dimi. mesela ballack sağ bekte oynadı. halen fatih terim in hatalarını kabul etmeyip bi bildiği vardır diyorsan zaten sana mutluluklar fatih terim li milli takımla.
Sosyal ağlarda paylaş

sus diyorum ama tutamıyorum kendimi, hamitin sağ bekte oynadığı gibi bir oyuncu oynayabildimi sağ bekte, varmı türkiye liglerinde hamitin pozisyonu olmadığı halde hamit gibi oynayan, hamit ileri çıkıp geride gelen bir adam, yoksa elinde hamit gibi görevini yerine getirecek bir adam koyarsın oynar. miss gibi de oynadı sağ bek.. kanat oynasa daha iyi olurmu olur elindki malzemede en yisi hamitse ne yapacak adam.. artı adam turnuvaya gelirkende hep sağ bek oynadı nerdeyse..

sabriyi çekti ne oldu maçta 3 tane gol yedik 3 ü de sabrinin kanattan geldi, gökhan turnuva öncesi sakatlanmasa belki sölediğinin bir anlamı olacakta yok şu durumda..
Sosyal ağlarda paylaş

bir yenisi daha eklenmiş oldu o zmn.

Kendi fikirleri dışında fikirlere açık olmayanlar, hep başka başka yakıştırmalar yaparlar zaten.

Amaçsız konusuyormussun işte, ben de bir noktaya varacaksın diye bekliyorum.

Yazını tekrar okursan bir anafikir olmadığını görürsün,

Semih'den bahsediyorsun, herkes bağırdı semih 11 oynar hakkı diye, muhtemelen fenerbahçeli değilsin ve muhtemelen bu sezon fenerbahçe'nin en fazla 10 maçını izledin, bu yüzden bilmeden böyle bir şeyi söylüyorsun.

Ronaldo'dan bahsediyorsun, takıma yeni girdiğinde şöyleydi böyleydi felan filan.. Alkışlanıyormuş vs.. Fatih terim neden alkışlanmıyora getirdiğini düşünüyorum olayı.. Fatih terim yeni değil, hata lüksü yok, herkesi tanıyor biliyor, gene de uygulayamıyor ve tecrübeli.. Futbolculara neden alkışlanmıyor diyorsan, arda iki hareket yaptı göklerde, tuncay bir bayrak taşıdı iki yürek koydu göklerde, semih iki gol yaptı göklerde, alkışlanmıyorlar mı ? Fatihi imparator yaptı bu millet.

ilk paragrafın hele fiyasko. Adam geçmişte başarılıymış felan filan.. Löw fenerbahçe ile uefa mı kaldırdı, şl mi aldı ? Ama almanya ile finale kadar geldi değil mi ?

adam ingilterede dağlara taşlara vuruyor şutu sevirci önce aahh diye bağıırıyor sonra hep berğber alkışlıyor, bizde ne ana kalır ne bacı o şut dağlara taşlara giderse. diyorsun, kime göre neye göre ? Tümer vurur da dağlara taşlara giderse kızarım tabi, hamit vurunca kızmıyorum. Neden ? Tümer o topun arkasında olmayı haketmiyor çünkü. Hamit vurduktan sonra bak auta da gitse alkış seslerini duyarsın, ama bunları görmek başka bişiyler ister.

son paragrafın ise bitirici olmuş, adam olmak ve saygıdan bahsederken, insanların birbirlerine dil uzatmamaları gerekirken, 1 değil 1000 kişiye dil uzatılmış adan zye tüm basına, bu da yetmemiş alakası olmayan bir adam seçilmiş, papara yedirildiği belirtilmiş, benim fikirlerim kraldır açık yakalarsam ezerim denmiş.

Benim mesajlarımın bir içeriği var genç. Benim de bir karakterim.

Ben herkese böyle uzun yazı yazmam, çok uzattın, çok saçmaladın. Keseyim sesini dedim. Umarım yeterli olur. Evet anafikir ? derken bu yukardakileri kast ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

byzasz said:
sus diyorum ama tutamıyorum kendimi, hamitin sağ bekte oynadığı gibi bir oyuncu oynayabildimi sağ bekte, varmı türkiye liglerinde hamitin pozisyonu olmadığı halde hamit gibi oynayan, hamit ileri çıkıp geride gelen bir adam, yoksa elinde hamit gibi görevini yerine getirecek bir adam koyarsın oynar. miss gibi de oynadı sağ bek.. kanat oynasa daha iyi olurmu olur elindki malzemede en yisi hamitse ne yapacak adam.. artı adam turnuvaya gelirkende hep sağ bek oynadı nerdeyse..

sabriyi çekti ne oldu maçta 3 tane gol yedik 3 ü de sabrinin kanattan geldi, gökhan turnuva öncesi sakatlanmasa belki sölediğinin bir anlamı olacakta yok şu durumda..

neresinden başlasamda eleştirsem diye bilemedim abi kusura bakma ya..
Sosyal ağlarda paylaş

hamit schalke'de oynarken yalnızca sağ bekte oynamıyordu. sağ açık ve orta sahanın ortasında oynadığı da oluyordu. orada kimse hamit'ten sağ bek yaratmaya çalışmadı yani. fatih terim uğraşır ama öyle şeylerle sever yani boş işleri kovalamayı.

neyse ya gitsin de nereye giderse gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
hamit schalke'de oynarken yalnızca sağ bekte oynamıyordu. sağ açık ve orta sahanın ortasında oynadığı da oluyordu. orada kimse hamit'ten sağ bek yaratmaya çalışmadı yani. fatih terim uğraşır ama öyle şeylerle sever yani boş işleri kovalamayı.

neyse ya gitsin de nereye giderse gitsin.

evet ama sağ bekte oynuyordu, yani terimin uydurması değil bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...