Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2008 Blizzard Entertainment Worldwide Invitational

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

BaaL said:
ne kadar pillar etrafinda dönen, stun root cyclone root spamlayip gidip invis su içen druid varsa ,onların değil, buna müsade eden blizzard developerlarinin a.... b... g.. s..
(avuclarındaki biber garpuzları seveyim)

arena pvp = ne kadar gay isen o kadar galipsin.

Eft bloodelf male rogue lar arenayı hazırlayan goblinlere veriomuş die duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

arena yaptığım günlerin geceleri, rüyalarimda blizzard developerlarinin sülalerini görüyorum nedense.

kim kime veriyormuş bilmiyorum da, ben OB bittikten hemen sonra US de başladım oyuna rogue olarak, 5 ay boyunca vanish kullanamadım. (herhangi bişey casting halinde, veya melee swinge başlamış ise vanish olduktan hemen sonra dmg i alip geri cikiyordun SAP gibi ortaya) şimdide 10 ay boyunca druidler böyle bütün insanların bütün classların oyun zevkini bitirecek, bende druidle oynuyorum benim druidimde muhtemelen karşı tarafın oyun zevkini bozuyor. nedir abi yani ?
heal spam shapeshift gez ortalıkta , cyclone root at git su iç geri gel. diminishing returns e zaten kafam girsin 3. cyclone 1 saniye, adam 1 dakika ayı olup geziyor , cyclone tekrar 5 saniye, trinketi hangi birine kullanayım?
hadi CC spami geçtim, su içmek nedir gidip köşede, cyclone verip kedi olup karşıya gidip su içen adama 15 saniyeden önce ulaşamıyorum 2000 mana dolduruyor.

arena da su içilmeyecek. bu kadar basit. manani adam gibi kullan, biz nasil 2 rage in hesabini yapiyorsak, 30 rageim var ms vurursam kedi olur kaçar hamstring vuramam diye tribe giriyorsak. trinketin, pummelin, fearin 1 saniyelik hesaplarını yapmazsak kaybetmeye mahkumsak.druid herhangi bir mana timer bir bok izlemeden ayı olup, charge, ona stun,kedi ol topuk yapmasın diye uzaklastıgında defansif stance bekleyip chargelayinca bende peşinden intervene yapmak zorunda kalıyor , 100% konsantrasyonla 1 rage in 1 saniyenin hesabunu yaparak oynuyorsam. druidinde bu kadar kolay oynamaması gerekir.

hiç druid zor class muhabbetlerine girmemiştim forumda ama; sana dalana cyclone at, root at, ayı ol chargela, kedi ol 20 yard git insan ol rootla, tekrar rootla, kedi ol 100 yarda git takıl orda invis olup gez, yakalarsa ayı ol pillar etrafında dön. hp azalırsa stunla açıl cyclone at heallan , çıkarsa rootla aç su iç.
bu değil pvp. böyle pvp sistemi olmaz yazık yani. druidlerin suçu değil blizzardın suçu, her class herkes aglıyor forumda ama gene böyle gidecek wotlk e kadar. bezdim yeminle ya.

gerçi burası diil bu konunun yeri ama feci gaz yapmışım.
11-1 1655 rating den, 1470 ratinge düştüm 2 saattir 12-12 oldu. peşpeşe 4 tane druid-war rogue-druid warlock-druid geldi oyundan soğudum. 135k honor kill i olan bir insanı bile oyundan soğutabiliyorlarsa, helal olsun yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...