Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Connection sorunu düzeldimi?

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

88>78>85 Bu üç rakamdan çektiğimiz nedir kısaca anlatalım.

88 ile başlayan ip'lerin kullanıldığı santraller NEC marka olup anasının gözü gibi çalışmaktadır.

78 ve 85 ile başlayan ip'lerde ALCATEL marka santraller kullanılmaktadır.

Türk malı hesabı ne yapsak kalitesiz oluyor internetimizinde dandik olmasının sebebi bu olsa gerek. Yeni santral olduğundan da tercih edildiğini düşünüyorum. Fekat görüldüğü üzre dandik ötesi bi bağlantıyla eziyetin binbir halini çekiyoruz.

Telekom'a saygılarımı sunuyorum.. Web form dolduruyorum 1 gün düzgün gidiyor bağlantı 2. gün pert bu işi bilen uzman kişileri çalıştırmıyorlar kanımca. İnsan gibi bir servis sağlayıcısı gelene kadar eziyet devam. Kaçarımız yok yani hepimize geçmiş olsun....
Sosyal ağlarda paylaş

orası ayrı konu, turk malının dandikliginden bahsedip ornek vermissin de o yuzden dedim. ayrıca bu ip sebebinin bahsettiğin sebepten dolayı oldugunu sanmıyorum ben ama ne oldugu konusunda da bi fikrim yok acıkcası. zaten yukarda biri soylemis 88'li ip olmasına ragmen 5k ping var diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
88>78>85 Bu üç rakamdan çektiğimiz nedir kısaca anlatalım.

88 ile başlayan ip'lerin kullanıldığı santraller NEC marka olup anasının gözü gibi çalışmaktadır.

78 ve 85 ile başlayan ip'lerde ALCATEL marka santraller kullanılmaktadır.

Türk malı hesabı ne yapsak kalitesiz oluyor internetimizinde dandik olmasının sebebi bu olsa gerek. Yeni santral olduğundan da tercih edildiğini düşünüyorum. Fekat görüldüğü üzre dandik ötesi bi bağlantıyla eziyetin binbir halini çekiyoruz.

Telekom'a saygılarımı sunuyorum.. Web form dolduruyorum 1 gün düzgün gidiyor bağlantı 2. gün pert bu işi bilen uzman kişileri çalıştırmıyorlar kanımca. İnsan gibi bir servis sağlayıcısı gelene kadar eziyet devam. Kaçarımız yok yani hepimize geçmiş olsun....

İşin garibi, ne zaman 88 le başlayan bir ip alsam bağlantım rezalet oluyor. 78 li iplerde sorun yaşamıyorum. Bölge bölge değişiyor sanırım. (Aydın'da oturuyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:
Bu arada son zamanlarda YF yüzünden 24 saat süreli banlar bayağı bir arttı . Kullanamayacakmıyız yani artık YF ?

Nasıl? YF dan sebep banlıyormı ilk defa duyuyorum zamanın'da blizz'den bir açıklama gelmişti YF ile ilgili ban sebebi değildir vs gibisinden kafam karıştı şimdi az araştırayım tekrardan bakayım.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:
janis said:
Bu arada son zamanlarda YF yüzünden 24 saat süreli banlar bayağı bir arttı . Kullanamayacakmıyız yani artık YF ?

Nasıl? YF dan sebep banlıyormı ilk defa duyuyorum zamanın'da blizz'den bir açıklama gelmişti YF ile ilgili ban sebebi değildir vs gibisinden kafam karıştı şimdi az araştırayım tekrardan bakayım.

Aslında ban demek yanlış oldu pardon. Account u güvenlik sebebiyle 24 saat kullanıma kapatıyorlar ve belirtilen mail adresine yeni password gönderiyorlar. Sebebi ise farklı ülke IP lerinin oyuna login olmaya calışması. Sen YF siz türkiye IP si ile giriyorsun oyuna . Sonra YF acıp alman / fransız serveri üzerinden baglanınca IP kargaşası oluyor. Blizzard 'ta bunu hack olabilir düşüncesiyle account u kullanıma kapatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
ya ben yf kullanmaya basladım ama freecapten wow için run diince oyun baslamıo. daha doorusu gorew yoneticisinden baktığımda oyun gozukuo ama oyun baslamıo. kendim acmam gerekio. neden olabilir acaba bu?

Eğer Vista kullanıyorsan WoW dahil actığın programların hepsini yönetici olarak çalıştır. (Özellikler)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...