Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insan ruhu 63 grammış

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

Vücut ısısı denebilir evet o makine de çeşitli renklerde çıkarıyor resmi dolayısıyla ısıya göre ölçüm yapıyor olabilir. Ölünce de "vücuttan salının ışınım"ın o "ısı" olması mantıklı. Ancak çıplak gözle de tespit edebiliyor aynı renkleri medyomlar. Çeşitli göz antremanlarıyla sıradan insanlar da yapabiliyor hatta. ( kendim bire bir deneyimledim. ) yani o ışınımı görebiliyorsunuz vücudun etrafındaki. Peki göz "ısı"ya göre nasıl tespit ediyor renkleri o muamma tezine göre sly one.
Sosyal ağlarda paylaş

Kirlian Fotoğrafçılığı
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Kirlian fotoğrafçılığı, yüksek voltajlı, yüksek frekanslı, düşük amperli elektrik alanına dayalı aygıtlarla canlı nesnelerden yayılan birtakım biyolojik ışınımları fotoğrafik olarak saptamayı amaçlayan elektrografik fotoğrafçılık tekniğine verilen addır.
Sosyal ağlarda paylaş

rastgele arattım. piyasada milyon tane kitap var aura ile ilgili. içinde "görme çalışmaları" olanı da bulabilirsiniz ararsanız. bulamazsanız gelin bana ben bulurum size.

ps: Sakin olun abi cehennem aslında var yanacaksınız inanmadığınız için demiyoruz ki ahah. "Hayır biz görmedik dolayısıyla yok" diyorsunuz. iki damla araştırın.
Sosyal ağlarda paylaş

Zebilith said:
"Hayır biz görmedik dolayısıyla yok" diyorsunuz. iki damla araştırın.

sori ama sen 2 dakka bizi dinle istersen,
biz görmedik derken aynı zamanda bu konuda kanıt olabilecek makale de görmediğimizi kastediyoruz somut kanıt zaten olmadığı üzere.
senin yaptığın kapalı alanda sigara içme cezasının 62 ytl olduğuna kaynak olarak plato'nun devlet'ini göstermen gibi birşey oluyor farkındaysan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...