Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine kimse kalmadı

kopekolduren

Öne çıkan mesajlar

sg-1 said:
emesene çevirmişsiniz ortamı a.q. bu ne lan?! :D :D :D

Hala mı layneç gopeköldüren, hala mı?

Mobayl selır, erenbeyprivat, selamün aleyküm, aleyküm selam.

sg-1 benim ev arkadasımdır :D:D boyle artis artis konusuyor evin icinde msn ile irtibat kuruyorduk :d la noriyen ? :D su a.q lafından erdem sayesinde nefret ettim sen de erdemlesme abi be yav :D bu arada onderim varmı guzel filmler felan bi ara odemeli atarım sana aklında bulunsun saygılar :D

hani screen shotlar??? :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar ben yeniden başlamayı düşünüyorumda lvl 45 TH vardı zamanında wow çıkınca bırakmıstım :)
Şimdi merak ettigim kaç tane expansion falan geldi ben direk accounttan subscription yapsam client ı indirsem başlıyabilirmiyim oyuna acaba yoksa fazladan başka expansion falan maliyetleri çıkarmı ?
Lineage2 Hellbound diye bi client buldum bu arada bumudur dogrusu ?
Sosyal ağlarda paylaş

ooooo erenbeyprivat gelmis :D la eren hatırlıyon mu uykumda ayaklalarımı yukarı kaldırıp Wind walk istemisim :D:D

GM msj atıp seni heryerde goruyom soulshot satıyorsun dediydi :D:D tabi diyemedim :D ben erenbey ile vardiyalı SS ticareti yapıyoruz diye :D hey mazut gunleri :D

SG-1 baba bu arda en son gorusmemiz,1 saat 6 dk imis biz o kadar ne konustuk la? :D sana birazcuk fazla patlamıs :D:D

sanki ozlemisim eski gunleri yeav :D

herkese selam :D
Sosyal ağlarda paylaş

anisi var onca bu oyunun; ne kadar kastirici korean traditional game olsa da, chinesee farmerlardan gecilmese de.

SS ve SEED konusundaki master tezimiz kabul edilmeli! ^^ :D Mobile seller uygulamasi getirip dunya capinda kurdugumuz ag, musteri memnuniyeti takdirle karsilanmali! :D bunlari talep ediorum NCSOFTtan!! ^^

wo ai ni! optum
Sosyal ağlarda paylaş

odchu said:
anisi var onca bu oyunun; ne kadar kastirici korean traditional game olsa da, chinesee farmerlardan gecilmese de.

SS ve SEED konusundaki master tezimiz kabul edilmeli! ^^ :D Mobile seller uygulamasi getirip dunya capinda kurdugumuz ag, musteri memnuniyeti takdirle karsilanmali! :D bunlari talep ediorum NCSOFTtan!! ^^

wo ai ni! optum

wo ai ni ye!!! xie xie :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...