Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro2008 Çeyrek F.-Yarı F.-Final

Cantona

Öne çıkan mesajlar

Boş kulvarda ben de çıkar efsane oynarım. Defans hatasını ben de değerlendiririm. Arshavin'in yoktan var ettiği tek bir top yok ya. Yemeyin beni.

Rusya Ligi'nde rakiplerin ne kadar kaliteli ki, arshavini ölçüp biçebileceksin. Vasıfsız adamlara iki çalım atmış kraaal !!!

Yemeyin beni. Gördüm işte 2 maçta arshvin'yı. Balına gidiyor, 1-2 maça anlayacaz arshavini, alsın bi almanya defansını karşısına, bak ayağında top mu tutuyor, teknik mi yapıyor, çalım mı atıyor.

Yavaş abicim adam yavaş. 20 M vericeksin adama 1 kere sıfıra inemeyecek. Yapamayacak arshavin bunları.

Gelişmesi lazım. Diğer liglerdeki adamlar şaka değil. İngiltere liginde diyorsun, adam dünya'nın en iyi defanslarını geçtiği zaman efsane olur, khimki defansını geçince değil. Yemeyin beni boş işler bunlar.

Ki Cska defansını bile geçmekten aciz Arshavin.

Amma abarttınız adamı ya, kral yaptınız. Yok ingiltere liginde olsa 40 M euro verirlermiş, yok 80 M euro ya gidermiş ispanya'da.

Bırakın bunları.

Değerlendirmeleri yaparken Arshavin'in neye karşı nasıl oynadığını görün. Orta Düzeyde bir kanat oyuncusu Arshavin o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

yok artık ali sami. su futbolda bal olayını abarttıkca abartıyosunuz. tamam bal vardır da, etkisi sandıgınız kadar buyuk değildir. o balı da kendin yaratıyosun sonucta. arsavin avrupa'nın en yetenekli oyuncularından biridir. bunu da bugun gostermistir. balına gidiyor ne demek ya ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
Boş kulvarda ben de çıkar efsane oynarım. Defans hatasını ben de değerlendiririm. Arda'nın yoktan var ettiği tek bir top yok ya. Yemeyin beni.

Türkiye Ligin'de rakiplerin ne kadar kaliteli ki, ardayı ölçüp biçebileceksin. Vasıfsız adamlara iki çalım atmış kraaal !!!

Yemeyin beni. Gördüm işte 2 maçta arda'yı. Balına gidiyor, 1-2 maça anlayacaz ardayı, alsın bi almanya defansını karşısına, çıksın bi hollanda karşısına, bak ayağında top mu tutuyor, teknik mi yapıyor, çalım mı atıyor.

Yavaş abicim adam yavaş. 20 M vericeksin adama 1 kere sıfıra inemeyecek. Yapamayacak arda bunları.

Gelişmesi lazım. Diğer liglerdeki adamlar şaka değil. İngiltere liginde diyorsun, adam dünya'nın en iyi defanslarını geçtiği zaman efsane olur, büyükşehir belediye spor defansını geçince değil. Yemeyin beni boş işler bunlar.

Ki fenerbahçe defansını bile geçmekten aciz Arda.

Amma abarttınız adamı ya, kral yaptınız. Yok ingiltere liginde olsa 40 M euro verirlermiş, yok 80 M euro ya gidermiş ispanya'da.

Bırakın bunları.

Değerlendirmeleri yaparken Arda'nın neye karşı nasıl oynadığını görün. Orta Düzeyde bir kanat oyuncusu Arda o kadar.

Luinir said:
Boş kulvarda ben de çıkar efsane oynarım. Defans hatasını ben de değerlendiririm. Arshavin'in yoktan var ettiği tek bir top yok ya. Yemeyin beni.

Rusya Ligi'nde rakiplerin ne kadar kaliteli ki, arshavini ölçüp biçebileceksin. Vasıfsız adamlara iki çalım atmış kraaal !!!

Yemeyin beni. Gördüm işte 2 maçta arshvin'yı. Balına gidiyor, 1-2 maça anlayacaz arshavini, alsın bi almanya defansını karşısına, bak ayağında top mu tutuyor, teknik mi yapıyor, çalım mı atıyor.

Yavaş abicim adam yavaş. 20 M vericeksin adama 1 kere sıfıra inemeyecek. Yapamayacak arshavin bunları.

Gelişmesi lazım. Diğer liglerdeki adamlar şaka değil. İngiltere liginde diyorsun, adam dünya'nın en iyi defanslarını geçtiği zaman efsane olur, khimki defansını geçince değil. Yemeyin beni boş işler bunlar.

Ki Cska defansını bile geçmekten aciz Arshavin.

Bırakın bunları.

Değerlendirmeleri yaparken Arshavin'in neye karşı nasıl oynadığını görün. Orta Düzeyde bir kanat oyuncusu Arshavin o kadar.

+reputasyon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...