Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternetten lens siparişi

BoDrUmLu

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
internetten lens siparişi için kullandığınız; güzel, güvenilir, sorumluluk sahibi ve çabuk teslim eden bir site arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir site var mı acaba.
Ben "lensim.com" u kullanıyordum. En başlarda gayet iyi idi. 2 gün içinde geliyordu lens. Fakat son zamanlarda iyice cıvıttılar.Bir siparişim 1.5 hafta içinde ulaştı. bir siparişim yanlış adrese gitti. iki siparişimde de farklı numaralar geldi. ben ne kadar mail atıp aradıysam da hiç bişi değişmedi. çok lakayıt buluyorum. artık oradan sipariş vermek istemiyorum.
önerebilceğiniz başka bir site var mı acaba??
Sosyal ağlarda paylaş

Ytse said:
bende lense gecmek istiyorum da, bunun icin yine doktora gidip ozel bi tetkikler yapilmasi gerekiormu yoksa gozluk icin aldigim receteye gore lens alabiliomuyuz? daha yeni gittim goz doktorun bi daha gitmesi kasacak

hayır gerekmiyor fakat gözünün sağlığını kontrol etmeleri lazım.
Kullanabilr veya kullanamaz diye bi kontrol ettir.

neden diye sorabilirsin;
çünkü 7 senedir kullanıoyrum ve artık lens takmayınca gözlerime göz kapaklarım batıyor. uyuyamıyorum.
Ne çizdirme ne lens bundan sonra.

Eğer lens alırsanda gözlerini yoran bir lens al ben yola 2.50 ile cıktım su an 1.25

doktorum hep 0.25 küçüğünü verdi bir bucuk sene içindede düştü.

ama göz numaran 1.50 nin altındaysa kas kendini kullanmaama çalış.
Sosyal ağlarda paylaş

spompas said:
Ytse said:
bende lense gecmek istiyorum da, bunun icin yine doktora gidip ozel bi tetkikler yapilmasi gerekiormu yoksa gozluk icin aldigim receteye gore lens alabiliomuyuz? daha yeni gittim goz doktorun bi daha gitmesi kasacak

hayır gerekmiyor fakat gözünün sağlığını kontrol etmeleri lazım.
Kullanabilr veya kullanamaz diye bi kontrol ettir.

neden diye sorabilirsin;
çünkü 7 senedir kullanıoyrum ve artık lens takmayınca gözlerime göz kapaklarım batıyor. uyuyamıyorum.
Ne çizdirme ne lens bundan sonra.

Eğer lens alırsanda gözlerini yoran bir lens al ben yola 2.50 ile cıktım su an 1.25

doktorum hep 0.25 küçüğünü verdi bir bucuk sene içindede düştü.

ama göz numaran 1.50 nin altındaysa kas kendini kullanmaama çalış.

Kendini kastıkça görmen düzelir diye bir şey yok. Sonuçta bu çeşitli nedenlerden dolayı kırılan ışığın sarı noktaya duşmemesiyle alakalı. Eğer bundaki sebep göz küresinin normalden az gelişmesiyse ve gelişme cagında isen kürenin daha gelişme ihtimali ve gözlerinin düzelme ihtimali var. Ama aksi ise sonuçta göz küresinin kücülmesi soz konusu değil. Dolayısıyla takmadıkca kastıkca daha iyi görürsün gibi bir durum söz konusu değil
Sosyal ağlarda paylaş

EagleEye,
Her lensin eğrilik, çap gibi belirli özellikleri var. Bu da lensden lense değişiyor. Günlük lens kullanmak en iyisi tabi ama o tabi biraz tuzluya geliyor. Doktorun senin goz kürenin özelliklerine göre, gözünü rahatsız etmeyecek, gözüne uyum sağlıyacak bir lens tavsiye edecektir. Arkadaş tavsiyesi pek uygun değil. Bana rahat gelen lens senin gözüne batabilir.
Ben Focus o2 optix kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bende 1.5 yıldır lens kullanıyorum. Eğer temizlik konusunda sıkıntınız varsa kullanmayın derim bugun doktora gittim ve gözlerimin enfeksiyon kaptığını öğrendim . 1 hafta lens takma dedi doktor. geçebilir ama geçmeyebilirde dedi. tabi bunun sebebi benim mallığımdan oldu . sen 2 hafta lens çıkarmassan elini yıkmadan çıkartırsan lensi böle olur aman diyim göz en önemli organ eğer adam gibi kullanacaksanız alın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...