Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube Açıldı (mı?)

Brook

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
ya bilgisayara reset atınca gidiyo benim ayarlar, tekrar yapmak zorunda kalıyorum.

bir çok trojan, worm vs. hosts dosyasına haberleşmek için kendi sitelerini eklerler.. o yüzdendir ki bir çok güvenlik programı "hööpp hosts dosyan değişti lan dikkat" moduna girer. aynı sebepten olsa gerek ki restart başına hosts dosyanı temizliyor bir program..
Sosyal ağlarda paylaş

ya o dert değil pek aslında direk ip'yi yazarak girebiliyorum mesela. ama bu sefer de videolar izlenmiyor, acılıyor ama yuklenmiyor hiç, o uyuz yuvarlak sey donup duruyor :)

bi de youtube'da gezerken sayfalar yuklenirken firefox takılıp gocuyor falan, o da ayrı bi mesela pff.
Sosyal ağlarda paylaş

işte youtube denen şey öyle menem bir şey ki tek kaynaktan alamıyoruz her şeyi.. misal siteyi x ip'sinden, sitenin içindeki videoyu y ip'sinden çağırıyoruz.. şimdi biz sitenin ip'sini biliyoruz çünkü sabit.. bu sebeptendir ki siteyi hoppadanak çağırabiliyoruz ama sitenin içinde başka kaynaktan çağırılan bir video çıkarsa elimizde patlıyor. napıyoruz? üzülüyoruz, küsüyoruz, trip yapıyoruz. yaşasın.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ya o dert değil pek aslında direk ip'yi yazarak girebiliyorum mesela. ama bu sefer de videolar izlenmiyor, acılıyor ama yuklenmiyor hiç, o uyuz yuvarlak sey donup duruyor :)

bi de youtube'da gezerken sayfalar yuklenirken firefox takılıp gocuyor falan, o da ayrı bi mesela pff.

Benim de bazı videolarda donuyor ve açılmıyor, çoğunlukla izleniyor ama. Ne kadar bir örnek kütle ile denedin onu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...