Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk Nick...

sLog

Öne çıkan mesajlar

said:
CwzX, 19 November 2003 12:07 tarihinde demiş ki:
saxo 323

başka ne beklerdin ki bu nick i buda kullansaydın bayanlar topikin dolup taşradı bnm ilk nickim de eagle dı geçenlerde bi ara pegasusu kullanıyodum sora blademaster kullandım accık ama arakadşlar beni mirage olarak tanır burda da mirage alınmış olduğu için blademaster aldım kader napalım[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Nemesis ti 10 yıl once commodore oynarken
7 yıl sonra Emperor Nemesis oldu.
1 yıl sonrada dogru yolu bulup Marshal.Nemesis oldu.
E halıyle bunu patıcıge gırerken yazamadıgım ıcın Dragonutopia kullanıyorum .....[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
dYnAmIcK [diablo1 de battle.net de]
Death Knight(irc) (masa üstü frp oynarken orta okul zamanında feci manyagı idim death knight ın ah ah)
Firegiant (irc)
Raistlin(irc)
Sturm Brightblade(irc)
Death KnighT(uoda)
Kitiara (uoda)
ve hiç vazgeçemedigim nick DynamicK halini aldı 3-4 yıldır da böyle yani uo oynarkende DynamicK i kullanırdım :P (ama player charda dynamick deil gm charın nicki olarak)

dYnAmIcK nası oluştu dersek bi ark (o kendini bilir gerçi okumuyodur buraları arada bi giriyo, ortaokuldayken biz lem bana nick bulalım dedigimde böle ilginç bisi olsun sana yakısan falan demişti sonra ben feci hızlı konusuyom falan bide böle sürekli basket maçı yapıyom falan yerimde duramayan bi tiptim dynamick olsun ingce türkçe karısık olur dedidi bende aha oke dedim o gun bugundur super valla tam bana uygun bi nick :p hemde bası sonu buyuk yazmamın sebebi death knight in ilk harfleri ya onuda simgeliyo :P
hastasıyım lord soth un da :)[hline]Grandmaster Hamburger

[Bu mesaj DynamicK tarafından 19 November 2003 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Shadowconjurer'dı sonra Soulforge oldu, sonra Jarlaxle oldu sonra bişiler daha oldu ama ilk icq nickim White Gandalf'tı seneler önce[signature][hline]MKC
_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldo(lol 8 yaşındamı neydim,daha çoğu kişide internet bile yoktu=))
EaGLe_WaRRioR
ConspiratoR
c0n5p1r470r(l337 d00d)
ConspiratoR
Cons şu an hatta mümkün olsa burda kısalttırıcam =)[signature][hline]Sam, 05 January 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
"şaka için arkadaşının makatına kompresör soktu"
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
benim ilk nickim bn idi sonra when oldu şimdide bu abuk subuk isim bu ismi paticik veya başka yerlerde pek kullanmıyorum yerine phoenix nickini tercih ediyorum...[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
ayy canım cinlerim canım...
cinci şelale hanım
Sosyal ağlarda paylaş

Pindus Ganj'dı(inka zamanında kelleyle top gibi tekme ata ata oynayan adamlardı yanlış hatırlamıyosam anlamı) quakelerde (d1 i hatırlayamadım şimdi)
d2de winston tea diye başlamıştım normalde bitiririm sanıyodum sadece "Sir Winston Tea" olcak geyik olcaktı başladık barbara lvllar bitene kadar devam ettik 99 baron winston tea diye kaldı.
Şu an da 98 veya 99da koyduğum Freak nickini kullanıyorum chat ve forumlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Nuri_Alço :-P

yine DiaBoLiC[signature][hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

valla yazdım mı buraya hatırlamıyorum ama, mircde ilk nickim Different tı. ;)[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...