Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Veyr10 Anlatıyor "Yörüngede 10 Gün!"

veyr10

Öne çıkan mesajlar

Yeni çıkacak olan anı kitabimın bir bölümünü siz sevgili paticik üyeleriyle paylaşmaya karar verdim.

Bir Terslik Var

O sabah uyandığımda bir şeylerin farklı olduğunu biliyordum. Kahvaltımı hazırlarken birden zil sesini duydum. Kapıyı açtığımda karşımda iki tane FBI ajanı beni nazikce(!) karşıladı.

Kendileri beni dünyaya hızla yaklaşmakta olan bir meteordan haberdar ettiler. Dediklerine göre çok özel bir görev için seçilmişim. Ben de kendilerine nazikce: "Hasstır oğlum benim sınavlarım var uğraşamam bunlarla gidin Chuck Norris'i falan çağırın!" dedim. Demez olaydım!

İşkenceye Uğradım!

O lafı dediğim anda kafama cop yedim ve bilincimi kaybettim. Uyandığımda ise kendimi çok gizli bir örgüt evinde buldum. Orada türlü türlü işkencelere mağruz kaldım en acı vereni ise kaynamış suydu...

Sonrasında ise içeri siyah gömlekli biri girdi daha sonra öğrendiğime göre ismi Büyük İskender'miş. Kendisi çok ikna edici bir adamdı özellikle bana karşı kullandığı "veyrooncuğuuummmm" tarzı konuşma stili ile beni derinden etkiledi. Ben de kendisine o anda çok güzel bir beste yaptım ve hemen arkasından görevi kabul ederek yörünge dışındaki görevime gittim...

Sizlerle kavuştuğum için çok mutluyum. Bir daha ki sefere daha uslu bir çocuk olacağım ve küfür etmiyeceğim. O değil de en çok bazi postlar vardı onlara cevap yazamadım diye üzülüyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=6bHfNF2-BOY

Bestenin altinda yatan melodi falan bu şarkıdan alınma sözleriyse

Allah korusun Memati'yi
Hiç kimse vermesi ona eroini
Sabrımız taşıyor geliyoruz
Ananı "elinden öpeceğiz" Büyük İskender

Artık ban yememek için sembolizme başvuracağım

Şarkı çok berbat yalnız melodi olayini merak ederseniz 1:20 gibi falan var :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...