Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÖSS!

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Lanetler yağsın bu YÖK denen tiplere! lan 1.94 boyundaki adamı ilk okula sınava gönderilimi be!

sınav tam basliyicakken normalde önceden yapması gereken kimlik kontrolunu yapti adam...kimlik yok :S bir anda kagidimi aldi giremessin sinava dedi..ya dedim kimlik numarami söyleyim bütün bilgilerimi ezebere resimdekide benim baksana dedim...adam nerden bileyim değiştirmediğini dedi :S oha diyerekten ciktim sinavdan babami buldum kimliği aldim kostur kostur geri okula sınıfa sınava girdim...

okul ilkokul sıralara tötüm bile sıgmıyor bir oturdum ayaklarim girmiyor...hay dedim böyle ise sordum burda oturmak zorndamiyim diye adam dedi evet dedim sıgmıyorum adam ben napabilirimki dedi...( içimden...senin dedim agizina...bal akıtayım..)

sıra cam kenarindaydi cam acık...esiyor güzel güzel ama güneş geliyor perdede estiği için acılıp duruyor...dedim adama kapatabilirmiyim güneş geliyor yandım diye adam dedi hayır...açarım tekrar 2 bi rahatlıyım soru yapamıyorum terliyorum kolum elim tötüm her tarafım su içinde...adam olmaz kapama millet terler dedi....gene güzel güzel laflar ettim içimden adama...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok geçmiş olsun ya :/ Harbi kötü bir deneyim olmuştur.Başarılı olmanı diliyorum.

Ve başımdan geçen olayıda ben anlatıyım.Önümdeki çocuk havyan gibi okunmuş şekelerlere abanıyodu sınavın son 1 saatinde.Olipsleri çatır çatır yiyordu.Onu geçtim ayağınıda sallıyordu.20 kişilik sınıfta herkezin dikkat sıfırdı.Biri ayağa kalktı.Yaklaşık 30 yaşlarında bi adam.Söylediği laf üstüne tüm sınıf ve eğitim görevlisi dumurdu.

"Varya oraya gelirsem o şekerleri alır, g.tüne sokar.Üstünede kağıdı yediririm.Yeme lan artık.Bir saattir çatır çutur."

Oysa ben portakallı ölips kokusunun bana yaşattığı hüzün ve isteği yaşıyordum...
Sosyal ağlarda paylaş

ben lisede girdim 2.08 boyla ama sıralar göt kadardı çok afedersiniz
bide önümde arkamda şişman iki tane kız vardı sıralarıda itemedim.

bide boyumuzu kilomuzu felan aldı gerizekalılar yine göt kadar bide tek kişilik sıralar,sınav sonuçlarında beklemediğim bişey olursa direk mahkeme valla, belim hala ağrıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisele yazmıştım bi daha yaziim. 1.87 boyla ilkokulda girdim dizlerim sıradan daha yukardaydı, kıvır kıvır sağdan sok soldan sok olmuyo. Alttan ileri bile uzatamıyorum o derece yani :(

Sonra yana uzattım baya böyle yata gibi çözdüm, bütün sene yattığım için yabancılık çekmedim :D

Berbat da olabilir güzel de olabilir valla birşey diyemem sınavla ilgili :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
senin gözetmen manyakmış.

ben öss ye girdiğimde güneş geliyordu aynı şekilde, gözetmen 1 saat beni güneşten korumak için önümde durup bana gölge yapmıstı.

O gözetmene +rep derim başka bişey diyemem ya :)

Bu ürünü satın alanlar bunuda aldılar:
- Kopya veren gözetmen.
- Gözetmeyen Gözetmen.
- Yerim dar diyenlere geniş yer açan gözetmen.
- Rakipler için dikkat dağıtıcı "koca göğüslü gözetmen"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...