Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

Süper dizi ama anlamadığım bir takım mevzular var...

sorular

şimdi 1season 3.bölümde hani hızlı büyüme geyiğinde bizim at kılıklı ajana,walter rica ediyor ya lütfen peter'a söyleme diye acaba peter öldükten sonra onu böyle oluşturmaya çalışmış(paralel evrende) yoksa senaristler sonradan bu konuyu kapatıp direk peter'ın diğer taraftan geldiğini ile değiştirmiş.Diğer bir sorum ise 2 season sanırım 11.bölümde charlie'nin vücudu öldükten sonra(diğer taraftan gelen elemanda ölünce) charlie gördük hatta sadece biz at kıllıklı ajan değil herkes gördü buradan her bölüm farklı bir evrende mi olduğunu anlıyoruz?

Sosyal ağlarda paylaş

Diziye yeni başladım, şu anda işte 5. bölümde falanım.

Genel olarak Supernatural çizgisinde gidiyor gibi geldi (konu olarak değil de daha çok kurgu ve senaryo gelişimi olarak)

Yalnız her bölüm böyle birbirinden tamamen kopuk mu yoksa ileride ana bir hikayeye bağlanıyor mu? Şimdilik sadece pattern diye bişiden bahsediliyor. Ama her konu birbiriyle kopuk bölüm bölüm. Böyle giderse hani 5-10 bölüm sonra sıkabilir gibi geliyor bir ana hikaye raya oturmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Diziye yeni başladım, şu anda işte 5. bölümde falanım.

Genel olarak Supernatural çizgisinde gidiyor gibi geldi (konu olarak değil de daha çok kurgu ve senaryo gelişimi olarak)

Yalnız her bölüm böyle birbirinden tamamen kopuk mu yoksa ileride ana bir hikayeye bağlanıyor mu? Şimdilik sadece pattern diye bişiden bahsediliyor. Ama her konu birbiriyle kopuk bölüm bölüm. Böyle giderse hani 5-10 bölüm sonra sıkabilir gibi geliyor bir ana hikaye raya oturmazsa.

özellikle 1. sezon sonundaki 3-5 bölümde ana hikayeye çok yoğunlaşıyorlar, 2. sezon başı da haliyle öyle başlıyor. 2. sezonda 1. sezon kadar bağımsız gitmese de rahatlayan bölümler var arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
aman sabahlar olmasın. süper ötesi bir bölümdü. (tu)

BACK TO THE FUTURE STARRING ERIC STOLTZ

Eric abi bak takma kafana diğer bi alternatif evrende kaptırmamışsın rolü işte Michael J. Fox a. gerçi yazık olmuş bu evrende yaşayanlara. afhafh

yanlız şunu anladım observerlar ile 2 oturup sohbet edilmez, rakı içilmez ve sinemaya gidilmez abi. zevksiz herifler.

ayrıca John Noble gene yardırmış resmen. 1985 yılında tavırları falan resmen bambaşka birisi. Peter'ı kaybettikten sonra düştüğü durum, konuşmasının değişmesi resmen çökmesi inanılmazdı.

1985 yılına atıfta bulunup yaptıkları fringe intro süperdi ayrıca.

Sosyal ağlarda paylaş

observerın daha önce walter ile konuşmasındaki birkaç şey cuk diye oturdu bu bölümü gördükten sonra. güzel bölümdü uzun süre bekledikten sonra böyle bir bölüm izlemek oldukça keyif verdi. genç walter sırıtmadı ama nina olmamış, bildiğin günümüzdeki ninayı alıp oraya koymuşlar gibi duruyordu.

ayrıca açılış teması <3

Sosyal ağlarda paylaş

Walternative (tu)

Jenerik müziği ve animasyonuna en başta uyuz oldum, sonra bölümü izleyince neden değiştiğini anladım hoşuma gitti. Ama esas versiyonuna resmen tapıyodum yani, hem müziğe hem de animasyona. Birden değiştiğini görünce iyi bi küfür ettim.

Herneyse, bölüm süperdi gerçekten. Oberserver ile daha önce geçen muhabbet tam olarak nasıl oturdu onu anlamadım ben. Sadece silver coin Peter'dan kalmaymış, observer'ın Walter'a verdiği. Onu anladım ama muhabbet neydi çözemedim.

Son 10dk kala acilen cıkmam gerekti evden izleyemedim, belki de ordadır dur tamamliyim ya, aaa napıyorum burda hayret bişi.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...