Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

1. sezondan verilen bölüm normal yayın gününde verilmedi. yani bu hafta bölüm çekmeyelim, yayınlamayalım depodan alalım olayı yok. 1. sezonun yayınlanmayan bölümünün yayınlandığı hafta normal günü ve saatinde 2. sezon bölümü yayınlandı. O yüzden paniğe göre yok, herşey kontrol altında.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dun son iki bolumu izledik hangi bolumdu unuttum da bi teorim varda, ya cok ucuk geldi bana, sizce olabilir mi?

bi teori

ya bi bolum vardi virus bulasanli, orada bi tane animasyon gosteriyolar iste tum dunyaya virus bulasiyo, ama dikkat edin madagaskar a bulasmiyor. bi oyun vardi paticikde gormustumde oynamistim flash oyun virus bulastiriyosun ama madagaskara bulasmiyodu hic, oraya gondermemi yapmis animasyoncu dedim de cok ucuk geldi olabilir mi sizce?

Sosyal ağlarda paylaş

ya tüm yazılanları okumadaım baslıktaki, belki konusulmustur da suna bi cevap verir misini?

bu charlie ölmemiş miydi? yerine geçen adam bunu öldürüp bi yere kapatmıştı cesedini, sonra yerine geçen adamı da liv öldürdü. durduk yere 10. bölümde tekrar çıktı karşıma. henüz 13 ve 14'ü izlemedim acaba dönüyor mu konu tekrar bu adamın nasıl ortaya cıktıgına?

Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

2 11

#
Technically this is an unaired episode from S01 entitled "Unearthed"
#
and as such should really be S01E21.UNAIRED since it wasn't on the DVD.
#

#
However that being said most groups go by tvrage which is wrong in this
#
case but if technically going by S02 numbering this should be E11 not E12.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

ya tüm yazılanları okumadaım baslıktaki, belki konusulmustur da suna bi cevap verir misini?

bu charlie ölmemiş miydi? yerine geçen adam bunu öldürüp bi yere kapatmıştı cesedini, sonra yerine geçen adamı da liv öldürdü. durduk yere 10. bölümde tekrar çıktı karşıma. henüz 13 ve 14'ü izlemedim acaba dönüyor mu konu tekrar bu adamın nasıl ortaya cıktıgına?

bende aynı şeye takıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

moriQ said:

2 11

#
Technically this is an unaired episode from S01 entitled "Unearthed"
#
and as such should really be S01E21.UNAIRED since it wasn't on the DVD.
#

#
However that being said most groups go by tvrage which is wrong in this
#
case but if technically going by S02 numbering this should be E11 not E12.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

bende aynısını düşünmüştüm. hatta sonradan sinirlendim falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...