Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

J'eon said:

bi dk ya sonunda noldu ki ?

en son nina msg yolladı william'a, gelişmeleri aktardı falan ?

olay baştan sona deneymiş işte. çocuk tutuklu olduğu halde son sahnede babası diye bildiğimiz adam, tekerlekli zamazingo (sedye?) ile aynı çocuktan taşıyordu. yani klonmuş hatta orda camların arkasında bir sürü yatan kişi vardı. ihtimal ki onlar da aynı çocuktu.

asıl soru: massive dynamics dünyanın iyiliği için mi çalışıyor yoksa dünyayı ele mi geçirmeye çalışıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Güzeldi. Observerlar daha ilginç hale geldiler.

Gözcülerden sadece 4 tane var ve zaman onlar için limitleyici birşey değil. Yani kendileri çok önemli bireyler. Bu durumda onlardan birinin o kız yüzünden ölmesi kızı tarihi ve önemli bir şahıs yapmakta.

Düşün yani bu adamlar insanlık tarihindeki en önemli olaylarda kombine bilet sahibi. Ölümsüzler. Traş derdi yok. Eliyle mermi durdurabiliyor, en acı biberi bile avuç avuç yiyebiliyorlar. Sonra böyle bir şahıs, o kız uğruna ölüyor. Mastercard reklamı olsa sonunda priceless bile dersin.

Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Güzeldi. Observerlar daha ilginç hale geldiler.

Gözcülerden sadece 4 tane var ve zaman onlar için limitleyici birşey değil. Yani kendileri çok önemli bireyler. Bu durumda onlardan birinin o kız yüzünden ölmesi kızı tarihi ve önemli bir şahıs yapmakta.

Düşün yani bu adamlar insanlık tarihindeki en önemli olaylarda kombine bilet sahibi. Ölümsüzler. Traş derdi yok. Eliyle mermi durdurabiliyor, en acı biberi bile avuç avuç yiyebiliyorlar. Sonra böyle bir şahıs, o kız uğruna ölüyor. Mastercard reklamı olsa sonunda priceless bile dersin.

pff

tamamen katılıyorum sana.O kadar özellikleri olacak o kadar insan üstü gösterecekler sonra gelip bi kıza aşık olacak.Eğer adam o kadar olağan üstü birşeyse dünyada bişeye bağlanıp kalmaz bence.Şu olabilir.O kızın ilerde çok önemli bi yeri vardır önemli şeyler yapacaktır onu ele vermemek için aşık oldum hede hödü demiştir.Yok değilse direkt "BU NE LANN?" olayı bence.

Sosyal ağlarda paylaş

fringe'de bu hafta ne oldu:

eşşein z.gi oldu ...
bişey olmadı yine. çok sinirliyim acaip yani. plotla ilgili hiç bir şey olmadı. direkt götten yeni bir şeyler uydurdular işte "ordan bu gelince şuna koyarsana bu olur ve tuvalet kağıdını 300 kat güçlendirirsin" gibi ihtiyacımız olmayan zımbırıktan, "karakterleri açalım yayalım" maksadı taşıyan ama yüzüne gözüne bulaştıran aptal bi bölümdü

oh be
rahatladım

Sosyal ağlarda paylaş

güzel bölümdü 9.bölüm.ben beğendim.

walter çok tatlıydı.

bi de tüm bölüm boyunca walter içimi cız ettirdi.ne kadar tatlı adam ya,çin mahallesinde kaybolduğunda 7kere arayıp ulaşamadığındaki ifeadesi ile bi de astridin takip edildiğiini öğreninceki ifadesi, labda olan falan çok acıklıydı =(

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...