Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enter The UnderWorld

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

vampirler hep zengindi bu arada.
sanayi dewrimine kadar werewolflar kuyruklarını kıstırıp kaçmak zorunda kalmıştır muhtemelen.
çünkü insan şeklindeyken zaten şansları yok, kurtadamken de silah(kılıç ok ws.) kullanamıolar.
gümüş uçlu bolt atan crossbowlar ile çok fena tokatlamışlardır.
silah bulunduktan sora durum biraz eşitlenmiştir.
sora da filmde gördünüz durumu.[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

lucian dıerlerıne gore baya guclu oluyor ama ızın verınde cıakrsın:)
tek gumus oldurmuyor sadece sekıl deıstırmesını engellıyor onun harıcınde anladıgım kadarıyla olen kurtadamlarda gerı getırılebılıyor eger kursun hayatı organlarından bırını desmedıyse.
Abso bırebırde sansları yok demıs...onuda soyle acıkladı fılm,sadece ve sadece ay dolunyaken kurtadam formuna burunebılıyorlardı lycanlar onun harıcınde normal hallerınde kalmak zorundalardı...zaman gectıkce elder olanlar ıstedıklerı an degısmeye basladılar.Dolayısıyla vampirlerın yapması gereken sey dolunayda ortalarda gozukmemek.Ancak merak ettıgım sey vampirler gunes ısıgında savasamaz hatta dısarı dahı cıkamazlar yanı herhangı bır savasa gırmelerı mumkun degil nasıl kazandılar savası kı?

Bunun harıcınde gordugum kadarıyla fılmde cok guzel bır guc dengesı var,yarı vampir yarı kurtadam ıkı ırktanda guclu olabılır ancak vıctor gıbı bır elder dusmanını tanıdıktan sonra mahvettı ett resmen.yarı vampir yarı kurt olunca tanrı olmuyorsun sadece bırazdaha guclu ve cırkın oluyorsun.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 13 February 2004 01:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde filmde ne kadar karizma adam varsa oldurduler.
Bır sonrakı fılme adam kalmadı eger cıkacaksa.

Koskaca lucianın tek mermıde gıtmesı... vıctorun yarı vampir yarı kurt adamı bırebırde alması(kı bence kesınlıkle olması gereken buydu) bence cok hos olmus.Klasık amerıkan fılmlerıne benzememıs yanı.
Ancak o kızın bır anda karar verıp kendı ırkından adamları cat cut oldurmesı ustune ustluk yıllardır baba sı yerıne koydugu adamı kendı kılıcıyla oldurmesı bana pek mantıklı gelmedı.

Adam senın yuzyıllar onceaılenı katletmıs olabılır ama sonuc olarak o kadar yıl sana babalık yapmıs.Bu kararı nasıl ıkı dakkada verebılırkı.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

Lucian aslında tek mermide gitmedi. Asıl olayını görünce bir anda kurtadamların tarafını tutmaya başladım valla. Bir de Gm topuk wampir craven mıdeır nedir oda var. Çok güzel sattı yani. Yani karizma adam yapmaktan koaly ne var :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Sımdı bende ılk vampirlerın tarafını tutuyordum.
Fılmın ılk baslarında sankı vampirler modern, ınsanlarla yasamaya alısmıs(ınsan kanı ıcmelerı yuzyıllardır yasak)soylu arıstokrat tıpler ıken kurtadamlar hayvandan farksız kuduz kopekler,kus kadar beyınlerı olan vahsıler gıbı gelmıstı bana.
Vampir taraftarıydım doglar olarak.
Sonra lucıan ın olayı anlatıstakı mımıklerı benı benden aldı kurt adamları haklı gordum(butun kurtadamları degıl en azından soyunup kurt formunda bırbırlerıyle kapısmayanları)
Ancak bırde su olay var kurt adamlar ınsanları guzelce rehın alıp asıyor kanlarını kullanıyor ve sonra yıyorlar bu da onlarında son derece evıl olduklarını gosterıyor.

Fılmde haklı yada ıyı taraf yok ıkı tarafta bırbırınden seytan.
Bunu gorunce fılmı daha cok sevdım.

Tek uzuldugum potansıyelının cok cok cok altında bır fılm olmus olması.Paralarımı bıtmıs nolmus anlamadım ama cok daha guzel cekebılırlerdı bence.[signature][hline]

[Bu mesaj THARKAS tarafından 13 February 2004 01:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Baya güzelmiş film ya konu hoşuma gitti, ben böle matrix ten özenti pardesülü tiplerin paso ateş ettikleri tatta bi film die bekliodum, ama gördümkü deilmiş baya bi hikaye varmış.

Bende başta vampirler diodum, aynen bende asıl hikayeyi öğrenince tarafsız oldum.

Bu arada adamlar şöle werewolf oynamışlar, konu güzel olmuş st hikayeyi satmış gibin :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten insanlara şöyle diyorum: "oldukça hoş film, git gör. görmeye değer yani ama oldu ki sıkılırsan bana sakın küfür etme sana hayatının sonuna kadar unutamayacağın hoş bir kadın vampir gösterecekler, zaten gözünü ondan alamıcan"[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...