Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enter The UnderWorld

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Film 5 bölümden oluşucak yada sanırım 6 bölüm olmasi lazım ondan tamamen filmi ele alarak filmi izlemelisiniz yani film devset ve hafif fantastiksi bir Hikaye öykü var dediyim gibi 5 bölüm sadece birinci filmine bakip konuşmamalıyız bu 5 bölüm üzerine yapmışlar filmi.
2005 te 2si ve 3üncü sü ve bunu akabindede 4 ve 5 cikicak sanirim ama 2 ve 3 kesin sonuçta sony nin yaptığı görüntüyü iyi ele alan ve güzel bir yapım DVD sini veya sinemada kesinlikle izleyin divx veya diyer şeylere bakmayin kötü kalite en iyisi zannetiyiniz bile kötü ve arasindaki farkı anlayıp güzelmiş diyebiliceksiniz.[signature][hline]Nixnix RuLaZzZ
HiPeRaCtİvS
Sosyal ağlarda paylaş

Vampirler nasil güçsüz ya ?
Viktor un nasil o Zenci Werewolf u havaya kaldırdıgını görmedin galiba,tabiki elder oldukça daha güçlenir vampirler.
Selene de bariz güçlüydü yani kimi vurduysa yere düstü.Viktor dahil,o ne bicim magical kılıç ise heh

Ama bi konuda güçsüzdüler dier 2. elder vampir amiela mi ne o biraz basit öldü bana göre yani kadın vampirler çıtkırıldım mı :P
Filmde hep vampirlerin beslenmesini görmek istedim,yani soul reaver daki kain gibi hehe düsmani öldürmeden önce beslenmek tarzı bir onu göremedim

Sonuçta güzeldi yani nesini beğenmediniz annamadım,kate becnkinsale rlz zaten yannız pearl harbor da oynarken hiç begenmemistim nasil bu kadar degismis annamadım,siz bide Van Helsing de görün Kate i :)[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Faerdun, 02 February 2004 19:46 tarihinde demiş ki:
Vampirler nasil güçsüz ya ?
Viktor un nasil o Zenci Werewolf u havaya kaldırdıgını görmedin galiba,tabiki elder oldukça daha güçlenir vampirler.

Bi tek o vardı, başka teke tek savaşta kimyendi ki werewolfları? Hepsinde otomatik silah var vampirlerin, gerisi fos.[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Vampirlerin güçleri noktasında bir karmaşa olduğu su götürmez bir gerçek. Hem Vampire: The Masquerade ve Anne Rice tarzında bahsediliyor vampirlerden hemde bayaa güçsüz yaratıklarmış gibi tasvir ediliyor. Mesela Michael vampir lycan karışımı bir yaratık olduktan sonra süper hızlı hareket etmeye başlamıştı. Oysaki vampirler hep celecity (kesin yanlış yazdım) özelliğine sahip bir ırk olarak tasvir edilir.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam ben inkar etmiyorum vampirler oldugundan biraz gücsüzler ama genede güçlüler
ellerinde makinanli ile ates ediyorlar çünkü gümüs kursunlarla werewolflari öldürme amaçları var,gümüsünde kurtadamlara karsi etkili oldugunu herkes biliyor herhalde?
ayni sekilde werewolflarda kursunlarina bir nevi günes isigi gibi birşey koymuşlar mavi bir sıvı olarak duruyor
sonra da vampirler sıvı nitrat koydular buna özenerek

yani kendinizi yerine koyun karsida adam sana gün ısıgı mermisiyle ates ediyor sen vampir olsanda nasil gidip onu öldürecen ki sende ates edeceksin işte

selene de güçlüydü,viktor da güçlü,markus da güçlüdür büyük ihtimal,
ama gördünüz işte lycanların lideri lucian bile 2 nitrat kursunuyla mefta oldu
demekki ne anliyoruz güç dengeleri teknoloji ile değişmiş
vampire the masquarede havası var gelecekte geçtigi icin ama orada da boyle kursunlar yoktu sonuçta galiba yada ben yanlis hatirliyorum[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

masq.'ta kurşun var ama herhangi bir werewolf yada vampir kurşunla ölcek kadar andaval deil yani. werewolflarin vampirlerle yaptigi combatlari anlatan bi kitap vardi içindeki çizimlere bakiodum kombat şöyle:
-vampir tislar dişler cıkar geri cekilir biraz tırnaklarini uzatmiştir
(vampilerin bazılarinda olan bi ozelliklik tirnaklari cok guclu silahlar, geri cekilip tıslamasi vampirin mevcut kani kendine buff olarak kullandigi anlamina gelio)
-werewolf gayet sakin ve hayvanimsi vampirin ustune gelir
(werewolflarin tipleri vardir yani bi nevi aliens vs predatordaki alienlerin boyutlari oldugu gibi werewolflarda guclu ama yawas hızlı ama cok guclu olmayan gibi şekiller alabilir, burdaki werewolf dana gibi bişidi)
-werewolf pençesini sallar
-vampir dodge eder ve pençesi ile werewolfun bagırsaklarini deşer, bagırsaklar resmin sag kosesine yapişmiştir
(werewolflarin ozelliklerinden biridir aldiklari dmglar ne olursa olsun silverdi vampire hitti[aynı şekilde zarar verir cunku]bunlari gormezden gelebilirler olseler bile bile yani -20 hp bile olsa yapabilirler[tam hpyi hatırlamiorum ama oyle bişidi])
-werewolf vampirin kafasini tutar, koparir.

şimdi ben kitapta boyle bi kombat gordum filmdede bunun az kanli versiyonunu bekliodum en azından ama nerdeee hani vampilerinde serenitysi hani nerde werewolflarin dayanıklılıgı, yok hepsi bi kursunda oluo.

boyle bi filmde kursunla vampir oldurulmez, dogru duzgun kombat yaptirican en azından werewolflarin dreaming olayini katsalar, ama kursunlada vampir oldurmeyin yani

ztn werewolflarin(herifler hayvan olmuş artık yani) delicesine duyma gucleri var vampirlerinde aynen karanlıkta gorebilir ikiside yani oyle kursunla vurmak zor zor, 13th generasyon vampir bile kursundan kolayca kacio.

dedigim gibi biraz whitewolf okuyunca filmi begenmek imkansiz.benim suraya yazdıgım combat sahnesini izleseydik sinemada adrenelin fıskırırdı walla ama filmde oyle bişide yok ztn tatata öl vampir öl werewolf[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

filme giderkenfilmden ne beklediginizde onemli..blade ile karsilastirilmis da blade dediginiz olay ne ki adam sadece dan dun vampir olduruyo bi van dam.. filminden ne farki var konu desen sacma sapan bisi vs..benim filmde en cok dkkatimi ceken sonu oldu ole bi yere bitirdiler ki ordan underworld 10 bile cekilir gibi geliyo film dedigin olaydada o olur vampirleri guzel islemisler bence supermen gibi olmamalari ii bi ozellik..bide gorsellik onemli bence orda vampirlerle savasan zenci birini gormekten se resmini wallpaper yaptigim birini gormegi daha cok isterim.. vs vs...
Sosyal ağlarda paylaş

warya ben cekicektm filmi gorurdunuz o zmn of of elimde imkan olsa :D
elimde imkan olsa cidden gelmiş geçmiş en iyi vampir filmini cekerim ama okuldan fln bi mezun olayim bakicaz :)[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Filmin divx ini seyrettim. VAmpir kızlar çoook güzeller hele ki selene süper hatun. Ona deri kyafet giydirene helal olsun :)
Ama filmin sonunda bile kim iyi kim kötü karar veremiyon. Yani herkesin bir olayı var. Filmin bazı sahneleri çok güzel bazı sahneleri ise sırıtıyor. Umarım devam filmlerini daha iyi yaparlar.
Bir de hatunun mermileri daha çabuk bitse ne kadar sevinecem ya tabancadan reloda yapmadan 50 ye yakın mermi atıyor ve bunu iki tabancayla yapıuyor helal olsun diyoruz :)[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Acayip gaz bi film. sinemadan çıkarken kurt adam gibi kükremek istedi canım. Zaten son müziği süper gazdı. Böle Selene gibi takla açasım geldi acayip :) Filmin sonu iyice karışıyo. ben şahsen selene'yi suçlu buldum resmen. Bırak ölsün adam yada niye ısırıyon adamı tıh tıh tıh çok yanlış. Yanlız bişi dicem film'de aklıma geldi. O vampir lordlarının uyuduğu yeri hiç mi yıkamıyolar. Yıkasalardı marcus bol bol su içerdi böylece su geçirmez kapak alırlardı eheheh çok alemim yaa :P
Tamam çok saçmaladım :))[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

az önce bide sinemada izleyim dedim Ankarada olanlara söylüyom galleria nın ordaki yeni sinemada izleyin cinebonusmu ne adı. salon çok büyük değil ama koltuklar falan pek rahat diz boşluğu baya geniş ama en önemlisi filmin büyük bi kısmında muhteşem ses düzeni sayesinde cozur cozur titriyosunuz süpperdi.
underworld-2 tahminim:
bu lucian denen eleman, bence son sahnelere doğru raze'in (yerde craven tarafından vurulmuş haldeki lucian'ı gördüğünde) elinden düşürdüğü amelia nın kanlarını kendine enjekte etti ve iki ırkın birleşiminden oldu zaten o sayede tekrar kalkıp cravenın bacağına bıçağını saplayabilcek gücü buldu kendinde yani lucian ölmedi ve hatta hayvan gibi güçlü oldu 2inci filmde baya rolü var derim ben.
marcus denen uyuyan amcada yukarda ölüpte tabutuna akan lykan kanıyla uyandırıldığı ve zaten o bahsedilen macar herifin soyundan yani michaelin soyundan (asi ırk) olduğu ve vampire dönüşmüş olduğu için o da michael ve lucian gibi iki ırkın birleşimi olcak hemde bu bizim asıl vampir klanının başına geççek.
gelelim michael ve selene yavrusuna, bu marcus amca olanları anladığında selene victoru öldürdüğü için bütün klanı selenein peşine takcak, bunlarda hababam kaççaklar heralde michaelle ;) ama zannımca lucianla güç birliği yapcaklar.tabi buarada bide çocukları olcakki çok merak ediyom nası bi hayvani güçlü olur? (vampirler doğuramaz biliyorum ama sonja nası hamile kaldı o zaman demekki lykanlar vampirleri hamile bırakabiliyolar) neyse
craven bokuna nolcak bilemiyom bütün film kaçtı buşt gibi heralde orta malı yalaka bi tip olcak bakalım görcez hep beraber merakla bekliyorum 2 yi.
Sosyal ağlarda paylaş

lucian kendine michael ın kanını pompaladı amelie nin kanı daha eline geçmemişti gibi gördüm ben. öldü yani.[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Baturaabi 8 Eylül 2003 Saat 22.21 de demiş ki :
Ya resmen Kamp kuruyollaw ya..

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya hani ayı gibi bi kurtadam vardı ya zenci. O lucian görünce ayaklarının düşürdü kanları bence lucian ölmemiş olabilir. Yoksa yaşayamazdı bence. bu arada craven'e noluyodu unuttum galiba :)[signature][hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...