Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

s4 Duyuruldu

mokoko

Öne çıkan mesajlar

hadi gecmis olsun

requirements:

When Season 4 begins, Season 3 items will be reduced in personal and team arena rating requirement to:

Shoulders: 1950
Weapon: 1800

The new Season 4 items will have the below personal and team arena rating requirements:

Shoulders: 2200
Weapon: 2050
Head: 1700
Chest: 1600
Legs: 1550

Gloves: none
Off-hand: none

In addition, some of the Season 4 quality items that will be purchasable with honor will also carry a personal and team arena rating requirement:

Boots: 1700
Ring: 1650
Bracers: 1575
Belt: none
Necklace: none
Trinket: none
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da aslında biraz mantıksız geliyor.

Aldığın bütün itemler, yeni xpac ile boşa gidecek.
Aldığın title, yeni sezon ile silinecek.
Elinde tutabileceğin tek şey - eğer alabilirsen - Armored Nether Drake olacak.

Normal realmlerde bu çabayı harcamazdım herhalde, Arena Tournament Realm'de kasardım.
Sosyal ağlarda paylaş

Item yapmak sorun degil, 1-2 ay icin bile alirsin nolcak yani? Arena gear toplamak kolay. Zaten gercek arenacilar 5k puanla girecek.[Drakeleri herkes s1'de aldi zaten Drake icin kasan pvpci yoktur.] Ilk hafta 5 v 5'ini 2k+ bir ratinge getirceksin iste puan icin, bir de ne oynuyorsan ust ratinglere yerlestirceksin. Sonrasi haftada 10 mac. Zahmetsiz bir sey. Sonrasinda `2-3 HAFTA ITEM KASTIM MUNDAR OLDU!` diyecek bir sey yok insanlarin aylarca raid yapip kastigi itemlarin daha iyilerinin 10 domuz boku getirene verilmesiyle kiyaslarsak =]
Sosyal ağlarda paylaş

Diger yandan WoW'un gazi kacti. En guzel karakter alim-satim durumlari ve fiyatlardan anlasiliyor bu da.
S3'un bitmesiyle bir suru buyuk-unlu PVP takim, guild ve oyuncusunun retirement movieleri cikar diye dusunuyorum.

Tournament realm olayina da katiliyorum. Challange sistemi gelmesi sart ama Arena'ya. Boyle saglikli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

WotLK'ya kadar sıkıcı bir bekleyiş olacağı kesin.

Arena olayında değişikliğe gidilmesi de gerekiyor bence.
S1 - S2 - S3 - S4 hoş güzel ama nereye kadar aynı sürebilir ki, özellikle WoW gibi bir oyunda, emin değilim.

Yeni bracketlar olabilir mi acaba?
4v4 mesela?
Hatta 10v10, bir nevi WSG gibi, ama ladder şeklinde ve last man standing modunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
baaa bidakka yau
ben bihaberimde biraz
- mage levellıyorum ne zamandır -

Bu honordan drake alma olayı nedir?
şimdi arenadan s3 ayarında - yani s4 gelince - item alabilmek için hep kazanmak mı lazım?

Rating nasıl neye gore artıyor?

biras bilgi pls

Honorla degil. Eger sezonda bulundugun battlegroup'un ilk %5[yanlis hatirlamiyorsam]'ine girersen Gladiator oluyorsun ve Armored Drake veriyorlar.

Takimi kurunca 1500 puanin oluyor. 1500 puanli bir takimi yendiginde 15 rating aliyorsun o takimdan. Onlar da o kadar kaybediyor. Sonra rakiplerinle arandaki rating farkina gore bu `kazandigin, kaybettigin` rating miktari degisiyor. Ornegin 2k ratingli bir takim 1500'lu takimi yenerse 1 puan aliyor, kaybederse 30 kaybediyor gibi...
Kaybettiginden cok kazanarak ratingini yukseltiyorsun kisaca. Hep kazanmak zorunda degilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...