Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Leveller, leveller, leveller

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Çok horde yok STV'de (70leriyle gezen) ben çok rahat bitirmiştim STV'yi ki 1 allye 7 horde düşüyor karazhanda :P . Şimdi girsen 43-44 lvl'e kadar STV götürür seni. Bu arada ben de oturup druid kasacam sanırım warrior baydı feci. Şu an sırf arena aşkına kasıyorum. Bir de lag başladı ki off offff. Hellfire'a çıkmıştım winterspringe döneceğim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Pff 60 olacam q veremiyorum npc'nin yanında magein teki farmlıyor beni 30dkdir. Sinirlerim bozuldu cidden hiç bir şansım yok adama karşı. Charge/intercept pummel ne varsa kullanıyorum, yine kitelıyor yine cast ediyor. Bir de utanmadan dalga geçiyor adam novalayıp sheepleyip. İlk kez not aldım bir playerin ismini xD yarın öbür gün bir rogue bulup farmlıycam adiyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:
arkadaslar outlandste resto shaman mı yoksa elemental shaman mı iş gorur yani instance-quest acısından felan aslında resto olayım diyorum ama questler baya bi kasar gibi

p.s=enchancement cok sıkıyor:)

yanında hep lvllıycağın, durmadan instance yapacağın arkadaşların varsa belki resto olunur.onun dışında çekilmez.ben OL e çıkar çıkmaz ele olmuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lvl 45ken falan elemental respeclemiştim bir ara, dandik itemlerle 300 civarı vuruyordum lb'yi üstüne bir de sürekli proclayan talenti var, criti var bilmemnesi var deli gibi burst çıkıyor. Bir mobu enhancetan daha hızlı kesmen lazım, enhanecın tercih edilmesinin nedeni genelde mana problemleri oluyor. Ama bence o kadar büyük bir fark yaratmıyor mana beklemek de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...