Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bug yuzunden giden 50 Silver :(

erkanb007

Öne çıkan mesajlar

Evet sonunda durdum durdum bende güzel bir şekılde buglardan nasibimi aldım hemde oyunun başından beri biriktirdiğim tüm emek gitii :( Abileties skiilerinden endurance skilini decaress ederken yazdığı para 1 Silver Aldğı Para 50 Silver siz benim yerimde olsanız ne yapardınız :(( tüm emekler 1 kerede boşa gitti report ececek yeride bulamıyorum :(

allahtan 42 lwlim yaptıgım quest ve farmlardan 1.5 satte 10 silver geri çıkardım bunla avuturum kendimi artık
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:
benim arkadaş yanlışlıkla 2 goldu potion a yatırdı insan başta üzülüyor ama lvl 42 sin iki güne 50 olursun ondan sonra günde 2gold kasılıyor dolayısıyla kendini üzmeye değecek bir rakam değil

saol içim birazdaha rahatladı zati para kazanmak birazdaha kolaylaşılıyor hissediyom
Sosyal ağlarda paylaş

sıfırlamaya çalıştığında "abi şu kadara malolucak, yağlayıp mı verelim yoksa yağsız mı alırsın?" diye soruyordu galiba. =)

şaka bi yana, böyle olması biryerde daha mantıklı. mesela geçenlerde group questi yapıyoruz, partyden biri öldü. e mobların da ne kadar hızlı spawn olduklarını biliyorsunuz.. partyden biri ölen kişiye "bi skillini sıfırlayıp hide'ı maxle öyle gel" dedi mesela.

bu wow'da karşılaştığımız "durumsal dengesizlik" sorununu ortaya çıkartacak bir opsiyon haline geliyor bence. level 1'den beri karakterinin temellerini oluşturan skilleri değiştirmek bu kadar kolay olmamalı.

öte yandan fiyat dolayısıyla kolay değil de. bence bu wow'daki talent sıfırlama olayı gibi olmalı. puanına bakmadan, ilk sıfırladığımız skillden 50 copper sonra 1 silver sonra 10 silver, 50, 100.... diye gitmeli. bu şekilde insanlar ilk sıfırlamalarını bile mantıklı nedenler üzerine yaparlar, hem de senin gibi ileriki seviyelerde skillerini değiştirmek isteyenler 1750 gold verip mağdur duruma düşmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ubik said:
sıfırlamaya çalıştığında "abi şu kadara malolucak, yağlayıp mı verelim yoksa yağsız mı alırsın?" diye soruyordu galiba. =)

şaka bi yana, böyle olması biryerde daha mantıklı. mesela geçenlerde group questi yapıyoruz, partyden biri öldü. e mobların da ne kadar hızlı spawn olduklarını biliyorsunuz.. partyden biri ölen kişiye "bi skillini sıfırlayıp hide'ı maxle öyle gel" dedi mesela.

bu wow'da karşılaştığımız "durumsal dengesizlik" sorununu ortaya çıkartacak bir opsiyon haline geliyor bence. level 1'den beri karakterinin temellerini oluşturan skilleri değiştirmek bu kadar kolay olmamalı.

öte yandan fiyat dolayısıyla kolay değil de. bence bu wow'daki talent sıfırlama olayı gibi olmalı. puanına bakmadan, ilk sıfırladığımız skillden 50 copper sonra 1 silver sonra 10 silver, 50, 100.... diye gitmeli. bu şekilde insanlar ilk sıfırlamalarını bile mantıklı nedenler üzerine yaparlar, hem de senin gibi ileriki seviyelerde skillerini değiştirmek isteyenler 1750 gold verip mağdur duruma düşmezler.

evet katılıyom bıraz ayar gerek bu tur seylere
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...