Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ui ve addonlar

Absolut

Öne çıkan mesajlar

sunu yenı kullanmaya basladım oyn pıxselı 45 bu 32 yapıyor rahat ama tek sıkıntısı map .
ekrandakı map yok M ye basınca mapı ufaltıp bı yere sıkıstırdım oldu ama uzun msefaye gıtmeye kalınca cekıstırıp duruyorum

bundan once sunu yanı bu kullandım bı artısı yoktu ustekıne gecmemdekı olay buyulerın essek boyundan bı alta gecmesı

edit : hımm bunu yenı buldum aksam denıycem map olayını cozuyor buyuk ıhtımalle map
Sosyal ağlarda paylaş

rar ınıcınden Cd_image cıkıyor

kesınlıkle Cd ımage ın ustune yazmıycan en onemlı nokta bu yoksa 900 mb lık dosyayı cekmen gerekır .( kı buda yazıyor =
Garantı olsun Cd_ımage ı copy paste yap baska bı yere yedek kalsın

cd_image / Gui / Customized / Views /MapGuI

Default / gfx / worldmapGuI

en son klasorlerı gelıp onların ustune yazdırıcaksın .Senın cektıgıne gore yolları yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz zorlu gözüküyor.

Ben bunu baya beğendim fakat yüklemeden önce biraz yardımınız gerekli.

K-UI

Şimdi burda yazan

Installation:
- Backup aoc/cd_image/gui/ folder
- Remove any other custom GUI that changes portraits or bars this will not work with them
- Copy GUI folder from zip into aoc/cd_image/ directory

Nedir bunun olayı arkadaşlar bi yardımcı olun.
Sosyal ağlarda paylaş

red olay cok basıt

garantı olsun cd-ımage ın copyasını al bı kenara
sole bı olay yap
Rar ıcındekı dosyaya her tıkladıgında oyunun dırectorysıne de tıkla ve ac
rar ıcınde sarı (dırectory) gormeyıp Xml yada daha fazla dosya gordugun an bı gerı gelıp o dosyayı canon un ıcıne cıkart ..

(bu daha karısık oldu dımı farkkettım :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar yükledikten sonra herhangi bir sebeple versiyon uyuşmazlığı çıkarsa çıkan dosyaları kaydedin. Sonra custumized klasörünün içindeki xml uzantılı dosyları default klasöründeki aynı isimleriyle karşılaştırıp(aynı isimli .xml doyalarını wordpadle açın, en üsste change 49064 vs. yazar) gerekli güncellemeyi yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...