Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon ve Foto makinası sorunsalı

Odinn

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,
Şimdi ben 2 aya Erasmus ile İsveçe gidiyorum, orada kullanmak üzere sağlam fotoğraf çeken bir cep telefonuna ihtiyacım var, ikisi birliktemi alsam yoksa ayrı ayrımı karar veremedim.

Öncelikle telefonda aradıklarım özellikler:
-Sağlam fotoğraf çekmesi
-Ebadı , ne kadar küçük o kadar iyi (sanki n95 biraz büyük gibi mesela)
-İyi mp3 çalar olması (bu illa gerekmiyor lakin olsa iyi olur)

Cep telefonunu ve fotoğraf makinasını ayrı al derseniz fotoğraf makinasında benim için önemli olan kaliteli çekim yapması ve ebadı (sonuçta cepte taşıyacam).

Fiyat olarak toplam 1 - 1.5 milyara kadar çıkarım sanırım.

Tavsiyeleriniz nedir ey paticik halkı ?
Sosyal ağlarda paylaş

odinn yani olaya gerçeklik açısından bakarsak hiç bir telefon bir foto makinesi kadar güzel çekemiyor belki açık alanda güneşte aynı kaliteyi yajalayabilirsin fakat kapalı alanada hepsi yetersiz kaliyor, benim görüşüm foto makinesi alamn çok ama çok mantikli canon çok güzel modelleri var onlara bak derim

bende canon ixus 70 mi ne öyle bişey vardi okdar büyük değil boyutları ideal bende hep yanımda taşırım zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
w810i m var memnunum aşırı derecede ilerki modellerine de bakabilirsiniz.

ayrıca nokia kesinlikle SE a yetişebilecek eş değerde tutulabilecek yanından geçecek vb. telefonlar üretebilen telefonlar değil.Sadece kolay kullanım ve aha ben aldım iyi ikinci elide olsun satarım mantığıyla türkiyede tutunmuş rezil bir markadır.Nokia aslında bir hiçtir.

Evet Nokiaları hiç sevmiyorum ama bu yazdıklarıma gerekçe olan bu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

PassivE_KesH said:
nokia kesinlikle SE a yetişebilecek eş değerde tutulabilecek yanından geçecek vb. telefonlar üretebilen telefonlar değil.Sadece kolay kullanım ve aha ben aldım iyi ikinci elide olsun satarım mantığıyla türkiyede tutunmuş rezil bir markadır.Nokia aslında bir hiçtir.

bkz: i$kembeden sallama
bkz2: phone for dummies.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:
sony ericson p1i. ben kullanıyorum çok memnunum bir bak derim.

kesinlikle p1i hem cok kaliteli cekiyor
hemde çektigi fotoyu upload edip link yollama gibi süper bi özelliği var geçenlerde arkadaş yaptı şok oldum
hatta bulabilrsen p990 da işini görür biraz takozcadır ama oda kaliteli telefon oda arkadasımda vardı
Sosyal ağlarda paylaş

Odinn said:
birçok yerde n82 , n95 ten daha iyi deniyor fotoğraf çekiminde , flashi daha kaliteliymiş. Fikri olan varmı arkadaşlar :D

N82 kullanıyorum,n95 8gb'ta kullandım uzunca bi süre.N82'nin flaş'ı falan çok daha iyi,çok kaliteli resimler elde ediyosun,zifiri karanlıkta bile çekim yapsan.N95 biraz büyük kalıyo,N82 daha iyi o açıdan.

Bide spectre aynı özellik zaten nokia'da ericsonda falanda var.

@Dragonfire,avrupada hemen hiçbiyerde elektronik ürünler ucuz değil,türkiye ile hemen hemen aynı zaten,hatta daha pahalı bile.

İsveç'in neresine geliyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...