Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinomarin

Killer

Öne çıkan mesajlar

sterilize edilmiş okyanus suyu..

bunun yerine (bebek değilseniz ve çok hassas bi bünyeniz yoksa) su kaynatıyorsunuz kettle da. üzerine soğuk içme suyu ekleyip 40' civarına ılıştırıyorsun (eline ılık gelicek işte su) bunun içine tuzlu su biraz da karbonata koyup karıştırıyorsun..

ohh mis.. öle minicik şişe de değil, dev bir bardak ve dilediğin kadar yapabiliyorsun.

maliyeti de 1ytl falan olur olmaz herhal
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya benim hem boğazımda hemde burnumda sorun var sterimara yöneldim tekrar.kafamıı biraz geri yatırıyorum abanıyorum sterimarı sonra burnumu çekiyorum o sterimar burundan aşağı iniyo boğaza geliyo o yolda ne varsa alıyo çıkartıyosun ağzından.biraz iğrenç bi işlem ama etkili yani.tabi ameliyatlı bi burundaki sorunu bilemicem iyileşme sürecini hızlandırsın diye vermiştir sana.kafanı geriye yatır 2 sn baslı tut bırak sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

lan alttarafı tuzlu suya milyorlar veriyorsunuz.. ehaha

çok komik lan. yok bende de deviasyon'a bağlı sinüzit ve akut faranjit var. adam yazar ama bulaşmam bu nanelere. parama yazık valla! özel sigorta var, 5ytl mi ne ödüyorum tümüne ama değil 5, 1ytl bile vermem safi tuzlu suya..

ehahh.. burunda şişme varsa çok ve para harcıyacaksanız illa ki flixonase alın doktor kontrolünde. en azından harbi indirir burun şişliğini..

tuzlu su yaw.. eehhe
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
Bakın arkadaşlar

Sinomarin Dünyada kalitesi ispatlanmış ve binde 23 lük (patentlidir) tuzluluk oranıyla ve üzerinde nazal Deconjestan yazan tek Hipertonik okyanus suyudur.

Diğer İzotonik ve serum fizyolojikler de tuzlulu oranı Binde 9 dur.

Serum Fizyolojikler en fazla 4 hafta kullanılabilir. Sinomarin sürekli kullanılır.

İzotonikler sadece nazal yıkama yapar sinomarin hem nazal yıkama yapar hemde gün boyu burun açık kalır.

Sinomarin sinuzit, rinit vakalarda tektir. Art soğuk algınlığı gibi durumlarda antibiyotiğe bile gerek bırakmaz.

Kalitesi Fransa nın Cancale koyundan gelir ve üstüne hiç bir okyanus suyu yoktur.

Fiyat Listesi

Babys monodoz 24.90
mini 24.90
children 34.90
adult 34.90
ENT 42 tl dir..

Bunları nerden biliyorsun demeyin. Çünkü bu işin içindeyim.

herkese bol bol nefesler ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...