Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

F.E.A.R. Project Origin

Peter

Öne çıkan mesajlar

bu arada birincide 7. intervalın sonlarındayım. extreme difficulty sonunda zorlamaya başladı. ilk defa 4 kere öldüm üst üste... gerçi öldüğüm yerler aynı diil tam, ama olsun. üstüste 25 asker + 4 robokop öldürmem gerekiyor. ve aralarda sadece 3 veya 4 tane armor yardımı var. zorluyo haliyle biraz :)
Sosyal ağlarda paylaş

birinciden bahsediyorum hala yahu. fear 1

8. interval'a geldim, artık iyice zorlaşmaya başladı. aynı anda bi robocop'un yanında 6 tane asker gelince çok fena vuruyolar. hele bazen siper alınacak yer olmuyor o zaman gg...

yine çok fazla ölmüyorum, max 4 kere öldüm 1 noktada hala ama devamlı health'im 100'ün altına iniyo, o zaman da load ediyorum boşuna ilerlemiyim diye =)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yükledim, fakat açtığımda siyah bir ekran geliyor sonrasında da vista, sorun çıkartıp kapatıyor bide şu küçük "program çalışmayı durdurdu" uyarısı geliyor sebebinin ne olduğuna dair fikri olan var mı?

DX 9 'u kurdum bu arada yinede aynı şey. acaba biyerden dx 9'u aktif halemi getiriyoruz nasıl oluyorki...

oyunum şimdilik korsan. sebebi %100 buysa yardım istemedim farzedin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Rokstanski said:
multisi patladımı ?
lig ledder vs göremedim ben e.sport sitelerinde

Patladı.

Hala dedicated sunucu yok. Ayıptır söylemesi böyle şerefsiz bir developer görmedim. X tane konu, Y tane mesaj var, bir kişi bile çıkıp "yapmayacağız" bile demiyor. Hiçbir cevap yok.

Ladder var ama dedicated sunucu olmadan manasız. Listeler Gamespy'ın sitesinde vardır herhalde. Oyun içinden görebiliyorsun.

Yalnız oyunun multisi süper. Eğer böyle devam ederlerse, dedicated çıkmazsa potansiyele acayip yazık olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun şimdi bitti, bence kendini ilerletmiş, ilk fear'ı katlamış, çok daha korkunç çok daha fazla aksiyon, daha başarılı animasyonlar vs vs vs. her yönüyle F.E.A.R 'dan daha iyi, birde Lean Left-Right olayını kaldırmasalarmış tadından yenmezmiş ama canları sağolsun. 10 üzerinden 8,5 veriyorum haydi geçmiş olsun :)

Oyunun sonunda Alma ölecek diye okadar korktumki :D

Sosyal ağlarda paylaş

bide şunu belirtmek istiyorum, önceki fear'da da korktum tabiiki ancak hiç bağırmamıştım bu oyun beni defalarca bağırttı. içerden aile bireyleri gelip durumumu kontrol ettiler falan.

Doom 3 sadece ÖCÜÜÜ 'yle korkutuyordu, F.E.A.R sadece psikolojik korku yaratıyordu, F.E.A.R 2, bu ikisini birleştirmiş ve zirveye çıkarmış olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi tanımladın, aynen öyle.

Hardda devam ediyorum. Journal dışında sanırım bütün singleplayer achievementları tamamladım. 10 tane falan kaldı nereye sakladılarsa bulamıyorum.

Alma zaten ölü o yüzden teknik olarak öldürülebileceğini sanmıyorum ehueh.

Sosyal ağlarda paylaş

Freddy'de ölüydü ama elm sokağını kabusa çevirdi adam sonra da öldürdüler :( jdfhg

bu arada bişeyi anlamadığımı farkettim;

sonunda Alma bize tecavüz ederken, savaştığımız kişi anladığım kadarıyla bizim ekipteki o "bi kadın gördüm aboovv" diyip kaçan herif, orası tamam ama adam haklı "Why doesn't she want me" "why does she only care about you" hakkaten niye ona değilde bana tecavüz ediyor benim özelliğim ne onu anlamadım :)

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle. Psişik olarak o elemandan daha etkiliyiz.

İlginç detaylar var mesela ben ilk oynadığımda kaçırmıştım, Keegan, o eleman, oyunun başında APC'de giderken başını falan tutuyor devamlı başım ağrıyor triplerinde falan. Stokes mesela sıfır psişik potansiyel, hiç etkilenmiyor.

Patch çıktı. Beklenilenler dışında birşey yok.

patch notes
Difficulty of Hard mode has been increased

Implemented a toggle for switching between widescreen (16:9) and full screen (4:3) in the Options|Performance|Advanced Settings menu

Implemented a toggle for head bob in Options|Game Settings

Implemented a toggle for film grain in the Options|Performance|Advanced Settings menu

Leaving a multiplayer lobby now returns the player to the associated multiplayer menu instead of the front end main menu

Applied fix for energy weapon audio causing lag

Applied fix for team balancing host options not being applied properly

Changing team swap during selection and grace periods to swap at the next spawn

Applied fix for team name showing as "undefined" after swapping teams

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...