Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SK vs KJ video

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

ya bi de sonda daha buyuk bi event bekliyordum acikcasi. bu ne lan "wtf sunwell turn against to me" oldu canim. bilge kilikli kagit helva tipli adal girsin mesela %5 de fight a (naaru ile tabi). ne bilim bi ton guclu lider veya ordular var azeroth da yada outland de. tamam, tam olarak azeroth a gelmemis olsa da boru degil, kiljaeden yani. sargerasin olmadigi yerde en krali sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

shadow boltun o kadar çok vurması bana ilginç geliyor. nedeni şu, misal bi elem shaman tek dps skili lr bolt (chain istisna) mage desen fireball/frostball. warlock'un ise tek dps secenegi shadow bolt deil. başka araçlar ne bileyim dotlar da kullanabilir. fire spelleri var. dışardan bakınca çok op gibi duruyor.

bt dışında duel yaparken pve gearle tabi lol coil+ shadow bolt la instant kesio nerdeyse bizim lock, acayip gelio bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Pve gearla zaten pre bcdede öyleydi buyse düşünürsen nerflenmeden once çok daha felanetti dotlar misal bende 812 shadow dmg vardi pre bc corruption 1k tickliyordu isb ile veyahut normal soulfire duelde 6k atıyordun ki düşünürsen o zaman ortalama hpnin 3.5k olduğunu aşırı idi şimdi ise destro specli warlocka karşi herkezin kazanma şansi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde souleech e talent kalmıyor sl alınırsa imp immolateden 3 puan kaybediliyor lifetab dan kısıp max dps yapabilmek için mana pot kullanıldığından sl yerine netherprot+3/5 imp immolate gidiliyor genelde sacri+sf buildlerde

Misal benim talentim bu
Imp immolateden alınıp 2 puan SL ye 1 puanda downside talentlere verilebilir misal 1/3 isp+2/3 SL gibi ama yinede ben imp immoyu tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:

bahsetmek istedigim bu

http://www.wowhead.com/?talent=IZRxczIbzZEx0tr0zuhi

eet dediğim gibi buda ragbet görüyor ama ben immolate tercih ederim gerçekden küçümsenen ama çok güçlü bi büyü shadow dmg ağarlıklı gearla bile kullanılması gereken bi büyü zaten manapot kullaniyorum zaten LTdan kısmak için o yüzden sl pek sevmiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

%15 succubus sacrifice
%6 tier bonus
%20 improved sb
%10 shadow priest
%10 Curse of Shadow
%100 increased crit damage - talent
%20 increased damage from sb - talent
%3 increased crit damage meta gem
%3 daha hatta malediction talentli affliction lockunuz varsa.
%5 priestten misery

(tu)

Unuttuğum ya da yanlış yazdığım olabilir :]

Conjure büyülerini de warlocklara verip mageleri silsinler artık oyundan oldu olacak :p

Edit: Miseryi ekledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...