Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun tavsiyesi- kisa aciklamali lütfen

LiquiD

Öne çıkan mesajlar

efenim tarihi eser olan bilgisayarımdan kurtulmuş ve yeni bir bilgisayara kavuşmuş bulunmaktayım.(p4 ekrankartı:geforce4) ben yaklaşık 2000 senesinden beri bu oyun hadiselerine pek uzak kaldım. arada gerçek manada starcraft ve ultima online oynadım(multiplayer ikisi de) sadece. arada bir, eski oyunlar girdi bünyeme lakin fazla takılmadılar. özellikle 3d oyunları evime sokamadım dahi, bilgisayarım komplekse girecek diye.

şimdi bana oyun tavsiye ediniz. first person shoot tarzı dışında, bütün yeni ve kaliteli oyunlara açığım. her daldan gelebilirsiniz.(oyunlar single için olacak. multiplayer hadisesinden gına geldi.)

oyunların adını verirken, hafiften açıklamalar veyahut linkler filan verirseniz pek müteşekkir olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

freelancer diye bir oyun çıkmıştı geçen yıl, uzay geminle maceradan maceraya koşan bir maceraperest i canlandırıyorsun
arama dan hakkında bir sürü topic bulabilirsin

madem o kadar uzun süre sc oynamışsın warcraft 3 roc ve expansion ı tft u denemezsen ayıp etmiş olursun[signature][hline]Öyle deli gibi esme başım dönüyoooooor
Sosyal ağlarda paylaş

wc3'ü evde değil de, cafede, arkadaşlarda filan oynadım bayağı. ancak o tarz bir strateji oyunu ancak multiplayer'a yakışır. yani alırım, oynarım campaignleri, sırf videoları izlemek için ama nereye kadar. ben single için istiyorum. tek başıma, huzurlu bir şekilde oynamak istiyorum, ehem.
Sosyal ağlarda paylaş

dorsia railroad güzel baya al bence
ben cok sevdim

bak liqcim
kotor
knights of the old republic
republicle dierleri of neydi adı (bariz short time memory loss yasıorum ya) savasıolar.sen bi askersin jedi falan oluosun..baya bi guzel konusu
acaip surukleyici
o kadar yıldızı kazandın lan solesene bi ps2 alsınlar sana hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Star wars : Knight of the old republic (KOTOR) ...
3rd person gorunuslu 3.5 edıtıon ın SW ye modıfıye edılmıs halıyle yapılmıs RPG turu bır oyun ...
sahsınca notu 9/10 ...

spellforce : order of dawn ...

runeslave denen bır char ı yonetıp rpg-stratejı olan ıyı grafıklı bence ıyı bır oyun ...
notu : 8.5/10 ...

Need For Speed : NFS underground ...
Hastalık resmen .Bılırsın araba yarısı ıste ...
notu : 8/10 ...

Elder Scrools 3 : Morrowind ...
1st ,3rd person gorunuslu cok ıyı bır RPG ımsı oyun ...
Notu : 9.1/10 ...

yaw canım sıkıldı sadece ısımlerı verecem ...
usttakılerle bırlıkte bence alttakılerıde mutlaka edın ...

Mafıa ...
Call Of Duty ...
Homeworld 2 ...
CC Generals & Expansıon ...
Max Payne 2 ...
Prince of Persia : Sands of time (GFX ıstıyo)...
Prates of Caribbian ...[signature][hline]The Bagımsız Oyun Bagımlısı ...
Ateş bilmez nasıl yaktıgını ...
Aranel Lúinwë ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ghost Master süper oyundur. Oyundaki amaç hayaletlerini kullanark etrafa korku salmak :). Her görev farklı bir mekanda geçiyor. Mesela bi bölümde bütün ev ahalisini korkutarak kaçırman gerekiyor. Diğer bi bölümdede hayaletlerini kullanak 4 maceracının kaldığı bir evdeki mahsendeki hayaleti çağırmalarını sağlaman gerekiyor. Ayrıca her görevin içinde gizli hayaletler var eğer bu hayaletleri serbest bırakabilirsen senin takımına katılıyorlar. Her hayaletin kendi özgü güçleri var. Oyuna adventure/strategy diyebiliriz.[signature][hline]Muhendis A'abof Eclipse
Muhendis of Atlantean [retired]
Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...